Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    PeSBoX Emektarı erolkopuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu
    erolkopuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PeSBoX v1.1. - Sorun Bildir !!!

Hata ya da eksiklikleri söylerseniz yardımcı olamaya çalışırız. Lütfen PeSBoX v.1.0. daki hatalardan bahsetmeyin.
    PeSBoX v.1.0. Sorun-Çözüm konusu için buraya tıklayın.

Soru 1: Sitemim minimum özellikleri karşılamıyor hatası alıyorum ?

Cevap: Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin ve ekran kartınızla uyumlu directX sürümünü yükleyin ya da güncelleyin. Bilgisayarınızda (özellikle yeni nesil laptoplarda) çift ekran kartı varsa oyun klasöründeki pesbox2015.exe'yi Yüksek Performanslı Ekran Kartına geçirmeniz gerekiyor. Ve bunlara rağmen sorun çözülmediyse aşağıdaki videoyu inceleyin.

Soru 2: Frikik, korner, top işaretçileri ya da ofsayt çizgisi yok ne yapmalıyım ?

Cevap: Mod Seçicideki 'Gerçekçi Modu' aktif etmeyin ve resimdeki ayarları uygulayın.

Soru 3: Siyah ekran geliyor ve oyun açılmıyor ne yapmalıyım ?

Cevap: İlk olarak buradan winrar'ın son sürümünü indirin. Winrar'ın bu sürümüyle partları sorunsuz açmanız gerekli eğer eksik ya da hatalı indirme yapmamışsanız. Raradan çıkan paketi tekrar silmeden kurun. Sorun çözülmediyse büyük ihtimal paketi yani yamayı rardan çıkartırken eksik ya da hatalı çıkartmışsınızdır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta partları indirken siteden boyutlarına bakıp indirdiklerinizle karşılaştırmanız gerekli.
    Soru 4: Ana Lig ve Efsane Olun modlarında DUMMY oyuncu hatası var oyun ilerlemiyor oyundan atıyor çözümü nedir ?

Cevap: Yeni Ana Lig, Efsane Olun ya da diğer hangi modla başladıysanız tekrar başlamanız gereklidir. Çözümü bu kadar basit.
    Soru 5: Oyunda 'Düzenle' bölümündeyken düzenleme yaptığım sırada oyun kapanıyor 'Game Crach' İngilizce tabiriyle ne yapmalıyım ?

Cevap: Yama yapım aşaması sırasında kodlarla oynadığımız için oyunda yama çok kritik seviyede duruyor zaten biri gelsede ayarlarım ile oynayıp bozsa der gibi bir hali var yamalı oyunların. O yüzden mümkünse hiç 'Düzenle' bölümüne girmeyin. Özellikle takımların stadyumlarına tıklayıp giriş yapmayın stadyum isimleri siliniyor. Yanlışlıkla kurcaladıysanız stadyum isimleri gittiyse son güncellemeyi tekrar kurun ve ayarları bir daha kurcalamayın.
    Soru 6: Oyunda 'Düzenle' bölümünde yaptığım değişiklikler kaydedilmiyor sorun ne ?

Cevap: Kodlarla oynayarak yama yapmaktan kaynaklanıyor hemde oyuncu yüzlerinden kaynaklı modelleme hataları yüzünden tam olarak herşey PES 2015 uyumlu değil PES 2014 ve hatta PES 2013 den çevirdiğimiz şeyler var bu yüzden bunları ekleyince oyuncuların diğer fonksiyonları kitleniyor. Düzenlenemez hale geliyor. Bazen krampon değiştirince oyuncu yüzü kaybolması gibi hatalar eski serilerden çevirelen dosyaları PES 2015'e uydurduğumuz içindir. Hataları düzeltmeye çalışıyorsanız bize bildirin biz bir sonraki sürüme düzeltiriz.
    Soru 7: Galatasaray gol sonra müziği niye iç ve dış saha tüm maçlarda çalıyor ?

Cevap: Oyunun yapısı ile alakalı Galatasaray için gol sonrası müzik repliği vardı sadece PES ekibi bunu yapmış ama boş ses dosyası atmış biz sadece buna ses dosyası attık. Deplasmanda kapatma gibi durumumuz yok ya komple kalkar ya da her golde çalar bu deplasman veya iç sahaya özel değil Şampiyonlar Ligi finali gibi tarafsız saha da bile gol atarsanız gol sonrası müzik çalar.
    Soru 8: Ana Lig ya da Efsane Olun modlarında Spor Toto Süper Lig hiç gözükmüyor sorun nedir ?

Cevap: Modlara başlarken 'Ek Ligleri Kullan-Kullanma' diye bir seçenek olacak onu 'Kullan' olarak seçin.
    Soru 9: Spor Toto Süper Lig 'PEU Ligi' olarak geçiyor ve takımlar kadrolar ligde karışık sahte halde sorun ne ?

Cevap: Kesinlikle hatalı kurulum yapmışsınız. Winrar sürümünüzden kaynaklı eksik dosya çıkartmış olabilirsiniz Winrar'ın son sürümünü buradan indirin. Bununla paketi sıfırdan tekrar kurun. Kurulum videosunu izleyerek harfiyen yaptığınız sürece bir hata olmaz.
    Soru 10: Oyuncular anlaşmalı olmadığı markaların kramponları giyiyorlar sorun ne ?

Cevap: Oyunda ki krampon sayısını arttırdık ve krampon paketini yapan arkadaş bazı kramponların yerini değiştirdiği için bu sorunla karşı karşıyayız. Zamanla tespit edip hataları düzeltiyoruz. Spor Toto Süper Lig'deki oyuncuların kramponlarını değiştirince bile kaydetmeyebiliyor bunlarıda biz zamanla düzelteceğiz.
    Soru 11: Spor Toto Süper Lig de oyuncu güçlerinde dengesizlik mi var ?

Cevap: Kesinlikle yok hatta v1.1.1 ile tüm eksikleri giderdik. FM 2015 den aktarma yapıldı oyuncu güçleri. Bazılarına son rötuş bile çektik bu halde şuan piyasadaki en iyi güç dengesine sahip Spor Toto Süper Lig'i oynadığınıza garanti verebiliriz. Bundan sonra oyuncu güçleriyle oynama yapılmayacaktır. Hele ki bir takıma kıyak geçmemiz söz konusu bile değildir.
    Soru 12: Spor Toto Süper Lig de oyuncu boy ve kiloları yanlış mı ?

Cevap: Evet bazıları yanlış olabilir FM 2015 den aktarma olduğu için. FM 2015 veri tabanında ki Spor Toto Süper Lig bilgileri yanlış yani çoğu hatalı boy ve kilo bilgileri var. Spor Toto Süper Lig için tüm oyuncuların boy ve kiloları sonraki sürümde tek tek kontrol edilip düzeltilecektir.

Konudaki diğer mesajları ben sildim. Sorunlara cevap verip ilk mesaja ekliyorum. Sorularınızı bu tip detaylı sorup açıklarsanız hatta mümkün ise resimle, detaylı cevaplandırabiliriz sorularınızı.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Mersin
    Çevrimiçi Durumu
    JUGGERNAUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cevap: PeSBoX v1.1. - Sorun Bildir !!!

ScreenShot_20150219132203.jpg sorun nedir reklam panoları niye beyaz

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı JUGGERNAUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ScreenShot_20150219132203.jpg sorun nedir reklam panoları niye beyaz
    Hangi takımı aldın ve hangi stadyumda maç yapıyorsun. hazırlık maçımı yoksa ana lig de lig maçımı ve ya dünya kupası mı bunları bilmem lazım ayrıca resim boyutu çok küçük hızlı resime yükleyip oradan doğrudan linki buraya atarsan daha iyi olur

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    kilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol hocam; oyunda Onur Kıvrak ve Nuri Şahin'in yüzleri değişti dosyayı tekrar atsam tüm ayarlarım gidecek bana onur kıvrakla nuri şahin'in yüzlerini atabilirmisin?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Mersin
    Çevrimiçi Durumu
    JUGGERNAUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı erolkopuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi takımı aldın ve hangi stadyumda maç yapıyorsun. hazırlık maçımı yoksa ana lig de lig maçımı ve ya dünya kupası mı bunları bilmem lazım ayrıca resim boyutu çok küçük hızlı resime yükleyip oradan doğrudan linki buraya atarsan daha iyi olur
    şöyle anlatıyım o zaman. ben sizin en güncel pesbox yamasını kullanıyorum oyuna henüz reklam panosu modu yüklemediğinizi görünce bende internetten indirip kurayım dedim ve öylede yaptım.sorun sadece reklam panosu yamasından kaynaklanıyor.Çünkü ben farklı bir çim modu kurdum resimdede görüldüğü ve çalışıyor ama reklam panosu temiz oyun üzerine kursam bile sorun aynı beyazlık olusuyor.her türlü yolu denedim oyuna farklı modlar kurdum çalıştı fakat sadece reklam panosu tam çalışmıyor hani içinde yakından bakarsanız artık KONAMİ ya da pesin kendine has reklamlar çıkmıyor yani orada sorun yok reklamlar yenilendi ama bu beyazlık sorunu 1 haftadır çözemedim.Maçı BJK-FB olarak menüdeki çabuk maçtan yapıyorum.farklı takımlardada denedim ama hepsi beyaz gösteriyor.

Konu bL00keRs tarafından (19 Şubat 2015 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim linki düzeltildi.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    SBF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dün açabiliyordum ama şuan arayüzü açamıyorum. yönetici olarak çalıştır ayarlı olmuyor elle yapıyorum yine olmuyor.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    CronoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ben Yamayı ilk yüklediğimde tamamen sorunsuz oynuyordum sonra pcyi kapadım açtığımda oyun düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın hatası veriyor çözümü varmı

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ZONGULDAK
    Çevrimiçi Durumu
    goldenmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaa online oynamanın bi yolu yok mu ? bilen varsa yadımcı olabilirmi . pesbox anatoliayı yüklemeden önce oynanıyodu ama sonra kurulm başarısız oldu falan diyor lütfen yardımmm...

PeSBoX Emektarı bL00keRs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Aydın
    Çevrimiçi Durumu
    bL00keRs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı goldenmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa online oynamanın bi yolu yok mu ? bilen varsa yadımcı olabilirmi . pesbox anatoliayı yüklemeden önce oynanıyodu ama sonra kurulm başarısız oldu falan diyor lütfen yardımmm...
    Yama ile online oynanamıyor malesef.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    mrt2834 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tribünlerden ses geliyo ama boş neden? şimdiden teşekürler

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Yardımcı olucak yokmu?
    Demba BA

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    bişkek
    Çevrimiçi Durumu
    sosyologgg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cevap: PeSBoX Anatolia 2015 v1.1 (v1.1.1) İndirme Alanı

yamayı kurdugumda oyuncuların ısımlerı değişik çıkıyor ve peu lıgı yazıyor süper ligde acaba neden ?

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı JUGGERNAUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle anlatıyım o zaman. ben sizin en güncel pesbox yamasını kullanıyorum oyuna henüz reklam panosu modu yüklemediğinizi görünce bende internetten indirip kurayım dedim ve öylede yaptım.sorun sadece reklam panosu yamasından kaynaklanıyor.Çünkü ben farklı bir çim modu kurdum resimdede görüldüğü ve çalışıyor ama reklam panosu temiz oyun üzerine kursam bile sorun aynı beyazlık olusuyor.her türlü yolu denedim oyuna farklı modlar kurdum çalıştı fakat sadece reklam panosu tam çalışmıyor hani içinde yakından bakarsanız artık KONAMİ ya da pesin kendine has reklamlar çıkmıyor yani orada sorun yok reklamlar yenilendi ama bu beyazlık sorunu 1 haftadır çözemedim.Maçı BJK-FB olarak menüdeki çabuk maçtan yapıyorum.farklı takımlardada denedim ama hepsi beyaz gösteriyor.

yamayı düzenlediğin zaman oluşabilecek hatalardan ben sorunlu değilim zaten yeterince vaktim olsa reklam panolarını eklerim ufak bi sorun olduğundan daha geniş bi zamanda bakıcam

Alıntı SBF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün açabiliyordum ama şuan arayüzü açamıyorum. yönetici olarak çalıştır ayarlı olmuyor elle yapıyorum yine olmuyor.
    güncelleme 1.1.1 i tekrar kurup açmayı dene

Alıntı CronoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Yamayı ilk yüklediğimde tamamen sorunsuz oynuyordum sonra pcyi kapadım açtığımda oyun düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın hatası veriyor çözümü varmı
    güncelleme 1.1.1 i tekrar kurup açmayı dene

Alıntı mrt2834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribünlerden ses geliyo ama boş neden? şimdiden teşekürler
    sistemin yetersiz olduğundna oyun seyircileri otomatik kaldırmış olabilir (eğer sen mod seçiciden seyirci kaldırma modunu aktif etmediysen)

Alıntı sosyologgg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yamayı kurdugumda oyuncuların ısımlerı değişik çıkıyor ve peu lıgı yazıyor süper ligde acaba neden ?
    ilk mesajda cevabı var ve ayrıca 1.0 dada bunun çözümünden bahsetmiştim kişisel kurulum hatanızdan kaynaklı bişey

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Tekrar kurup denedim ama tekrardan aynı hatayı verdi ilk tıkladığımda giriyor ama oyundan çıkınca o hatayı veriyor boşunamı indirdim çok güzel yama
    Demba BA

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    kilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yardımcı olabilecek misin usta.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Antalya
    Çevrimiçi Durumu
    b1kerboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Öncelikle elinize sağlık...

Oyun bende sorunsuz çalışmakta ancak bazı düzenlemeler yapılmalı oyuncular ile ilgili...

Konyaspor Mehmet USLU, Ömer Ali ŞAHİNER ve Hasan KABZE
    Sivasspor Burhan EŞER,
    Gaziantepspor Gökhan SÜZEN,
    Bursaspor Şener ÖZBAYRAKLI, Ozan IPEK,
    Trabzonspor Zeki YAVRU,
    Kayseri Erciyesspor Orhan GÜLLE,
    Karabükspor Yiğit İNCEDEMİR,
    Çaykur Rize Engin BEKDEMİR;
    Yüzleri düzeltilmesi gerekiyor. Adamlar esmer, oyunda sarışın olmuş

Sivasspor Batuhan KARADENİZ fiziki ölçüleri yanlış gibi

Bursaspor 4. Forma ile 1. Forma aynı olmuş
    Bursapsor Volkan Şen saçlar çok uzun
    Bursaspor kalecisi FREY yakın kamerada kafasında Turkcell Anteni varmış gibi duruyor.

PAU ligi yazıyor bu sorununu aşağıda arkadaş belirtmiş

Diğer gördüğüm hataları buraya yazarım
    Konu b1kerboy tarafından (25 Şubat 2015 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yeni Hata

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Erzurum
    Çevrimiçi Durumu
    en53laz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dostum şöyle bişi ile karşılaştım bilgi vereyim dedim. Ana ligde kasımpaşa deplasmanına gittiğimde ev sahibi takımın logosu olurya saha kenarında parma nın logosu vardı bilgin olsun. Bide gol tekrarında hani pes2013 te de vardı stat direkleri araya giriyo ekranın gri oluyo.. benim için sorun değil ama bilgin olsun kolay gelsin

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    RuA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gyan Asamoah adlı futbolcudan iki tane var.

PeSBoX Üyesi Ezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çevrimiçi Durumu
    Ezes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı en53laz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum şöyle bişi ile karşılaştım bilgi vereyim dedim. Ana ligde kasımpaşa deplasmanına gittiğimde ev sahibi takımın logosu olurya saha kenarında parma nın logosu vardı bilgin olsun. Bide gol tekrarında hani pes2013 te de vardı stat direkleri araya giriyo ekranın gri oluyo.. benim için sorun değil ama bilgin olsun kolay gelsin
    Logo sorunu Kasımpaşa'nın kendi stadı olmadığı için.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    Cmsnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sportoto oyunda normal görünüyor herşey fakat master ligde diğer liglere gözattığın zaman pau ligi yazıyor...

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    berkcano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ya niye açılmıyor herşeyi yaptım ama basıom basıom girmiyo (((((((( lütfen ACİL CEVAP EROL ABİ

Çevrimiçi Durumu

Alıntı berkcano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya niye açılmıyor herşeyi yaptım ama basıom
    basıom girmiyo (((((((( lütfen ACİL CEVAP EROL ABİ
    Arayüzden giriyorsanız yamayı yüklemeden önce girdiğiniz gibi oyun klasöründe bulunan pesbox2015.exe 'yi yönetici olarak çalıştırıp girmeyi deneyin.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    berkcano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denedim olmuo

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız - - -

Alıntı Ezes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arayüzden giriyorsanız yamayı yüklemeden önce girdiğiniz gibi oyun klasöründe bulunan pesbox2015.exe 'yi yönetici olarak çalıştırıp girmeyi deneyin.
    denedim olmuo

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ZONGULDAK
    Çevrimiçi Durumu
    goldenmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkadaşlar kusura bakmayın son kez soruyorum bidaha rahatsız etmeyicem online oynamanın yolu yokmu .şimdiden sağolunn

Çevrimiçi Durumu

Alıntı goldenmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın son kez soruyorum bidaha rahatsız etmeyicem online oynamanın yolu yokmu .şimdiden sağolunn
    Önceden vardı ama şimdi yok.Zaten site olarak korsana karşıyız.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    latosique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arada bir oyuncuların boylarını düzenliyodum ordan tuttuğum notları düzenleyip buraya da aktarayım istedim. Her güncellemeden sonra teker teker uğraşmak istemiyorum

Akhisar Bld.
    -Zeki Ayvaz.189
    -Custodio.181
    -Koray Arslan.178
    -R.Vaz Te.188
    -T.Gekas.179

Balıkesir
    -Emrullah.190
    -Kulusic.189
    -Glumac.194
    -Hasan Hatipoğlu.185
    -Abdulhamit.183
    -Bülent Cevahir.171
    -Berkan Emir.178
    -Okan Alkan.170
    -Uğur Akdemir.175
    -Andre Santos.180
    -Eray Ataseven.181
    -Aykut Çeviker.175
    -Vitor Gomez.boyu doğru ancak her pozisyonda A'yla oynayacak şekilde ayarlamışsınız
    -R.Vargas.174
    -İlhan Depe.167
    -Zec.179
    -Sercan.182
    -Muğdat.180
    -Gökhan Ünal.184
    -Ali Öztürk.191

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    KONYA/Akşehir
    Çevrimiçi Durumu
    deepsleep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Merhaba.
    Replay logo serie a 2013/2014 yazıyor
    2014/2015 olarak düzeltirseniz sevinirim...

PeSBoX Üyesi TalayEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    TalayEren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı deepsleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Yama ekibimiz farkettiği anda düzelticektir.Teşekkürler

Ahmet Dogan
    Guest

Alıntı latosique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada bir oyuncuların boylarını düzenliyodum ordan tuttuğum notları düzenleyip buraya da aktarayım istedim. Her güncellemeden sonra teker teker uğraşmak istemiyorum

Akhisar Bld.
    -Zeki Ayvaz.189
    -Custodio.181
    -Koray Arslan.178
    -R.Vaz Te.188
    -T.Gekas.179

Balıkesir
    -Emrullah.190
    -Kulusic.189
    -Glumac.194
    -Hasan Hatipoğlu.185
    -Abdulhamit.183
    -Bülent Cevahir.171
    -Berkan Emir.178
    -Okan Alkan.170
    -Uğur Akdemir.175
    -Andre Santos.180
    -Eray Ataseven.181
    -Aykut Çeviker.175
    -Vitor Gomez.boyu doğru ancak her pozisyonda A'yla oynayacak şekilde ayarlamışsınız
    -R.Vargas.174
    -İlhan Depe.167
    -Zec.179
    -Sercan.182
    -Muğdat.180
    -Gökhan Ünal.184
    -Ali Öztürk.191
    Öneri için teşekkürler düzenlenir

Alıntı deepsleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Kardeşim o mu rahatsız etti olmasaydı neden yok diye bu sefer yok derdiniz şimdi bi sayı yüzünden yaptığına bak ama sağol yinede

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    KONYA/Akşehir
    Çevrimiçi Durumu
    deepsleep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rahatsız etti diye bir cümle kullanmadım
    sadece SERIE A oynuyorum gözüme çarptı
    bilginiz olsun diye ama 2014/2015 yazarsaniz
    sevinirim
    Konu deepsleep tarafından (24 Şubat 2015 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)