Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 111 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    PeSBoX Emektarı erolkopuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu
    erolkopuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PeSBoX v1.1. - Sorun Bildir !!!

Hata ya da eksiklikleri söylerseniz yardımcı olamaya çalışırız. Lütfen PeSBoX v.1.0. daki hatalardan bahsetmeyin.
    PeSBoX v.1.0. Sorun-Çözüm konusu için buraya tıklayın.

Soru 1: Sitemim minimum özellikleri karşılamıyor hatası alıyorum ?

Cevap: Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin ve ekran kartınızla uyumlu directX sürümünü yükleyin ya da güncelleyin. Bilgisayarınızda (özellikle yeni nesil laptoplarda) çift ekran kartı varsa oyun klasöründeki pesbox2015.exe'yi Yüksek Performanslı Ekran Kartına geçirmeniz gerekiyor. Ve bunlara rağmen sorun çözülmediyse aşağıdaki videoyu inceleyin.

Soru 2: Frikik, korner, top işaretçileri ya da ofsayt çizgisi yok ne yapmalıyım ?

Cevap: Mod Seçicideki 'Gerçekçi Modu' aktif etmeyin ve resimdeki ayarları uygulayın.

Soru 3: Siyah ekran geliyor ve oyun açılmıyor ne yapmalıyım ?

Cevap: İlk olarak buradan winrar'ın son sürümünü indirin. Winrar'ın bu sürümüyle partları sorunsuz açmanız gerekli eğer eksik ya da hatalı indirme yapmamışsanız. Raradan çıkan paketi tekrar silmeden kurun. Sorun çözülmediyse büyük ihtimal paketi yani yamayı rardan çıkartırken eksik ya da hatalı çıkartmışsınızdır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta partları indirken siteden boyutlarına bakıp indirdiklerinizle karşılaştırmanız gerekli.
    Soru 4: Ana Lig ve Efsane Olun modlarında DUMMY oyuncu hatası var oyun ilerlemiyor oyundan atıyor çözümü nedir ?

Cevap: Yeni Ana Lig, Efsane Olun ya da diğer hangi modla başladıysanız tekrar başlamanız gereklidir. Çözümü bu kadar basit.
    Soru 5: Oyunda 'Düzenle' bölümündeyken düzenleme yaptığım sırada oyun kapanıyor 'Game Crach' İngilizce tabiriyle ne yapmalıyım ?

Cevap: Yama yapım aşaması sırasında kodlarla oynadığımız için oyunda yama çok kritik seviyede duruyor zaten biri gelsede ayarlarım ile oynayıp bozsa der gibi bir hali var yamalı oyunların. O yüzden mümkünse hiç 'Düzenle' bölümüne girmeyin. Özellikle takımların stadyumlarına tıklayıp giriş yapmayın stadyum isimleri siliniyor. Yanlışlıkla kurcaladıysanız stadyum isimleri gittiyse son güncellemeyi tekrar kurun ve ayarları bir daha kurcalamayın.
    Soru 6: Oyunda 'Düzenle' bölümünde yaptığım değişiklikler kaydedilmiyor sorun ne ?

Cevap: Kodlarla oynayarak yama yapmaktan kaynaklanıyor hemde oyuncu yüzlerinden kaynaklı modelleme hataları yüzünden tam olarak herşey PES 2015 uyumlu değil PES 2014 ve hatta PES 2013 den çevirdiğimiz şeyler var bu yüzden bunları ekleyince oyuncuların diğer fonksiyonları kitleniyor. Düzenlenemez hale geliyor. Bazen krampon değiştirince oyuncu yüzü kaybolması gibi hatalar eski serilerden çevirelen dosyaları PES 2015'e uydurduğumuz içindir. Hataları düzeltmeye çalışıyorsanız bize bildirin biz bir sonraki sürüme düzeltiriz.
    Soru 7: Galatasaray gol sonra müziği niye iç ve dış saha tüm maçlarda çalıyor ?

Cevap: Oyunun yapısı ile alakalı Galatasaray için gol sonrası müzik repliği vardı sadece PES ekibi bunu yapmış ama boş ses dosyası atmış biz sadece buna ses dosyası attık. Deplasmanda kapatma gibi durumumuz yok ya komple kalkar ya da her golde çalar bu deplasman veya iç sahaya özel değil Şampiyonlar Ligi finali gibi tarafsız saha da bile gol atarsanız gol sonrası müzik çalar.
    Soru 8: Ana Lig ya da Efsane Olun modlarında Spor Toto Süper Lig hiç gözükmüyor sorun nedir ?

Cevap: Modlara başlarken 'Ek Ligleri Kullan-Kullanma' diye bir seçenek olacak onu 'Kullan' olarak seçin.
    Soru 9: Spor Toto Süper Lig 'PEU Ligi' olarak geçiyor ve takımlar kadrolar ligde karışık sahte halde sorun ne ?

Cevap: Kesinlikle hatalı kurulum yapmışsınız. Winrar sürümünüzden kaynaklı eksik dosya çıkartmış olabilirsiniz Winrar'ın son sürümünü buradan indirin. Bununla paketi sıfırdan tekrar kurun. Kurulum videosunu izleyerek harfiyen yaptığınız sürece bir hata olmaz.
    Soru 10: Oyuncular anlaşmalı olmadığı markaların kramponları giyiyorlar sorun ne ?

Cevap: Oyunda ki krampon sayısını arttırdık ve krampon paketini yapan arkadaş bazı kramponların yerini değiştirdiği için bu sorunla karşı karşıyayız. Zamanla tespit edip hataları düzeltiyoruz. Spor Toto Süper Lig'deki oyuncuların kramponlarını değiştirince bile kaydetmeyebiliyor bunlarıda biz zamanla düzelteceğiz.
    Soru 11: Spor Toto Süper Lig de oyuncu güçlerinde dengesizlik mi var ?

Cevap: Kesinlikle yok hatta v1.1.1 ile tüm eksikleri giderdik. FM 2015 den aktarma yapıldı oyuncu güçleri. Bazılarına son rötuş bile çektik bu halde şuan piyasadaki en iyi güç dengesine sahip Spor Toto Süper Lig'i oynadığınıza garanti verebiliriz. Bundan sonra oyuncu güçleriyle oynama yapılmayacaktır. Hele ki bir takıma kıyak geçmemiz söz konusu bile değildir.
    Soru 12: Spor Toto Süper Lig de oyuncu boy ve kiloları yanlış mı ?

Cevap: Evet bazıları yanlış olabilir FM 2015 den aktarma olduğu için. FM 2015 veri tabanında ki Spor Toto Süper Lig bilgileri yanlış yani çoğu hatalı boy ve kilo bilgileri var. Spor Toto Süper Lig için tüm oyuncuların boy ve kiloları sonraki sürümde tek tek kontrol edilip düzeltilecektir.

Konudaki diğer mesajları ben sildim. Sorunlara cevap verip ilk mesaja ekliyorum. Sorularınızı bu tip detaylı sorup açıklarsanız hatta mümkün ise resimle, detaylı cevaplandırabiliriz sorularınızı.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Mersin
    Çevrimiçi Durumu
    JUGGERNAUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cevap: PeSBoX v1.1. - Sorun Bildir !!!

ScreenShot_20150219132203.jpg sorun nedir reklam panoları niye beyaz

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı JUGGERNAUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ScreenShot_20150219132203.jpg sorun nedir reklam panoları niye beyaz
    Hangi takımı aldın ve hangi stadyumda maç yapıyorsun. hazırlık maçımı yoksa ana lig de lig maçımı ve ya dünya kupası mı bunları bilmem lazım ayrıca resim boyutu çok küçük hızlı resime yükleyip oradan doğrudan linki buraya atarsan daha iyi olur

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    kilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol hocam; oyunda Onur Kıvrak ve Nuri Şahin'in yüzleri değişti dosyayı tekrar atsam tüm ayarlarım gidecek bana onur kıvrakla nuri şahin'in yüzlerini atabilirmisin?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Mersin
    Çevrimiçi Durumu
    JUGGERNAUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı erolkopuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi takımı aldın ve hangi stadyumda maç yapıyorsun. hazırlık maçımı yoksa ana lig de lig maçımı ve ya dünya kupası mı bunları bilmem lazım ayrıca resim boyutu çok küçük hızlı resime yükleyip oradan doğrudan linki buraya atarsan daha iyi olur
    şöyle anlatıyım o zaman. ben sizin en güncel pesbox yamasını kullanıyorum oyuna henüz reklam panosu modu yüklemediğinizi görünce bende internetten indirip kurayım dedim ve öylede yaptım.sorun sadece reklam panosu yamasından kaynaklanıyor.Çünkü ben farklı bir çim modu kurdum resimdede görüldüğü ve çalışıyor ama reklam panosu temiz oyun üzerine kursam bile sorun aynı beyazlık olusuyor.her türlü yolu denedim oyuna farklı modlar kurdum çalıştı fakat sadece reklam panosu tam çalışmıyor hani içinde yakından bakarsanız artık KONAMİ ya da pesin kendine has reklamlar çıkmıyor yani orada sorun yok reklamlar yenilendi ama bu beyazlık sorunu 1 haftadır çözemedim.Maçı BJK-FB olarak menüdeki çabuk maçtan yapıyorum.farklı takımlardada denedim ama hepsi beyaz gösteriyor.

Konu bL00keRs tarafından (19 Şubat 2015 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim linki düzeltildi.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    SBF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dün açabiliyordum ama şuan arayüzü açamıyorum. yönetici olarak çalıştır ayarlı olmuyor elle yapıyorum yine olmuyor.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    CronoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ben Yamayı ilk yüklediğimde tamamen sorunsuz oynuyordum sonra pcyi kapadım açtığımda oyun düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın hatası veriyor çözümü varmı

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ZONGULDAK
    Çevrimiçi Durumu
    goldenmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaa online oynamanın bi yolu yok mu ? bilen varsa yadımcı olabilirmi . pesbox anatoliayı yüklemeden önce oynanıyodu ama sonra kurulm başarısız oldu falan diyor lütfen yardımmm...

PeSBoX Emektarı bL00keRs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Aydın
    Çevrimiçi Durumu
    bL00keRs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı goldenmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa online oynamanın bi yolu yok mu ? bilen varsa yadımcı olabilirmi . pesbox anatoliayı yüklemeden önce oynanıyodu ama sonra kurulm başarısız oldu falan diyor lütfen yardımmm...
    Yama ile online oynanamıyor malesef.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    mrt2834 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tribünlerden ses geliyo ama boş neden? şimdiden teşekürler

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Yardımcı olucak yokmu?
    Demba BA

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    bişkek
    Çevrimiçi Durumu
    sosyologgg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cevap: PeSBoX Anatolia 2015 v1.1 (v1.1.1) İndirme Alanı

yamayı kurdugumda oyuncuların ısımlerı değişik çıkıyor ve peu lıgı yazıyor süper ligde acaba neden ?

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı JUGGERNAUT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle anlatıyım o zaman. ben sizin en güncel pesbox yamasını kullanıyorum oyuna henüz reklam panosu modu yüklemediğinizi görünce bende internetten indirip kurayım dedim ve öylede yaptım.sorun sadece reklam panosu yamasından kaynaklanıyor.Çünkü ben farklı bir çim modu kurdum resimdede görüldüğü ve çalışıyor ama reklam panosu temiz oyun üzerine kursam bile sorun aynı beyazlık olusuyor.her türlü yolu denedim oyuna farklı modlar kurdum çalıştı fakat sadece reklam panosu tam çalışmıyor hani içinde yakından bakarsanız artık KONAMİ ya da pesin kendine has reklamlar çıkmıyor yani orada sorun yok reklamlar yenilendi ama bu beyazlık sorunu 1 haftadır çözemedim.Maçı BJK-FB olarak menüdeki çabuk maçtan yapıyorum.farklı takımlardada denedim ama hepsi beyaz gösteriyor.

yamayı düzenlediğin zaman oluşabilecek hatalardan ben sorunlu değilim zaten yeterince vaktim olsa reklam panolarını eklerim ufak bi sorun olduğundan daha geniş bi zamanda bakıcam

Alıntı SBF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün açabiliyordum ama şuan arayüzü açamıyorum. yönetici olarak çalıştır ayarlı olmuyor elle yapıyorum yine olmuyor.
    güncelleme 1.1.1 i tekrar kurup açmayı dene

Alıntı CronoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Yamayı ilk yüklediğimde tamamen sorunsuz oynuyordum sonra pcyi kapadım açtığımda oyun düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000142). uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın hatası veriyor çözümü varmı
    güncelleme 1.1.1 i tekrar kurup açmayı dene

Alıntı mrt2834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribünlerden ses geliyo ama boş neden? şimdiden teşekürler
    sistemin yetersiz olduğundna oyun seyircileri otomatik kaldırmış olabilir (eğer sen mod seçiciden seyirci kaldırma modunu aktif etmediysen)

Alıntı sosyologgg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yamayı kurdugumda oyuncuların ısımlerı değişik çıkıyor ve peu lıgı yazıyor süper ligde acaba neden ?
    ilk mesajda cevabı var ve ayrıca 1.0 dada bunun çözümünden bahsetmiştim kişisel kurulum hatanızdan kaynaklı bişey

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Tekrar kurup denedim ama tekrardan aynı hatayı verdi ilk tıkladığımda giriyor ama oyundan çıkınca o hatayı veriyor boşunamı indirdim çok güzel yama
    Demba BA

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    kilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yardımcı olabilecek misin usta.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Antalya
    Çevrimiçi Durumu
    b1kerboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Öncelikle elinize sağlık...

Oyun bende sorunsuz çalışmakta ancak bazı düzenlemeler yapılmalı oyuncular ile ilgili...

Konyaspor Mehmet USLU, Ömer Ali ŞAHİNER ve Hasan KABZE
    Sivasspor Burhan EŞER,
    Gaziantepspor Gökhan SÜZEN,
    Bursaspor Şener ÖZBAYRAKLI, Ozan IPEK,
    Trabzonspor Zeki YAVRU,
    Kayseri Erciyesspor Orhan GÜLLE,
    Karabükspor Yiğit İNCEDEMİR,
    Çaykur Rize Engin BEKDEMİR;
    Yüzleri düzeltilmesi gerekiyor. Adamlar esmer, oyunda sarışın olmuş

Sivasspor Batuhan KARADENİZ fiziki ölçüleri yanlış gibi

Bursaspor 4. Forma ile 1. Forma aynı olmuş
    Bursapsor Volkan Şen saçlar çok uzun
    Bursaspor kalecisi FREY yakın kamerada kafasında Turkcell Anteni varmış gibi duruyor.

PAU ligi yazıyor bu sorununu aşağıda arkadaş belirtmiş

Diğer gördüğüm hataları buraya yazarım
    Konu b1kerboy tarafından (25 Şubat 2015 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yeni Hata

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Erzurum
    Çevrimiçi Durumu
    en53laz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dostum şöyle bişi ile karşılaştım bilgi vereyim dedim. Ana ligde kasımpaşa deplasmanına gittiğimde ev sahibi takımın logosu olurya saha kenarında parma nın logosu vardı bilgin olsun. Bide gol tekrarında hani pes2013 te de vardı stat direkleri araya giriyo ekranın gri oluyo.. benim için sorun değil ama bilgin olsun kolay gelsin

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    RuA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gyan Asamoah adlı futbolcudan iki tane var.

PeSBoX Üyesi Ezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çevrimiçi Durumu
    Ezes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı en53laz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum şöyle bişi ile karşılaştım bilgi vereyim dedim. Ana ligde kasımpaşa deplasmanına gittiğimde ev sahibi takımın logosu olurya saha kenarında parma nın logosu vardı bilgin olsun. Bide gol tekrarında hani pes2013 te de vardı stat direkleri araya giriyo ekranın gri oluyo.. benim için sorun değil ama bilgin olsun kolay gelsin
    Logo sorunu Kasımpaşa'nın kendi stadı olmadığı için.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    Cmsnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sportoto oyunda normal görünüyor herşey fakat master ligde diğer liglere gözattığın zaman pau ligi yazıyor...

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    berkcano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ya niye açılmıyor herşeyi yaptım ama basıom basıom girmiyo (((((((( lütfen ACİL CEVAP EROL ABİ

Çevrimiçi Durumu

Alıntı berkcano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya niye açılmıyor herşeyi yaptım ama basıom
    basıom girmiyo (((((((( lütfen ACİL CEVAP EROL ABİ
    Arayüzden giriyorsanız yamayı yüklemeden önce girdiğiniz gibi oyun klasöründe bulunan pesbox2015.exe 'yi yönetici olarak çalıştırıp girmeyi deneyin.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    berkcano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denedim olmuo

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız - - -

Alıntı Ezes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arayüzden giriyorsanız yamayı yüklemeden önce girdiğiniz gibi oyun klasöründe bulunan pesbox2015.exe 'yi yönetici olarak çalıştırıp girmeyi deneyin.
    denedim olmuo

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ZONGULDAK
    Çevrimiçi Durumu
    goldenmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkadaşlar kusura bakmayın son kez soruyorum bidaha rahatsız etmeyicem online oynamanın yolu yokmu .şimdiden sağolunn

Çevrimiçi Durumu

Alıntı goldenmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın son kez soruyorum bidaha rahatsız etmeyicem online oynamanın yolu yokmu .şimdiden sağolunn
    Önceden vardı ama şimdi yok.Zaten site olarak korsana karşıyız.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    latosique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arada bir oyuncuların boylarını düzenliyodum ordan tuttuğum notları düzenleyip buraya da aktarayım istedim. Her güncellemeden sonra teker teker uğraşmak istemiyorum

Akhisar Bld.
    -Zeki Ayvaz.189
    -Custodio.181
    -Koray Arslan.178
    -R.Vaz Te.188
    -T.Gekas.179

Balıkesir
    -Emrullah.190
    -Kulusic.189
    -Glumac.194
    -Hasan Hatipoğlu.185
    -Abdulhamit.183
    -Bülent Cevahir.171
    -Berkan Emir.178
    -Okan Alkan.170
    -Uğur Akdemir.175
    -Andre Santos.180
    -Eray Ataseven.181
    -Aykut Çeviker.175
    -Vitor Gomez.boyu doğru ancak her pozisyonda A'yla oynayacak şekilde ayarlamışsınız
    -R.Vargas.174
    -İlhan Depe.167
    -Zec.179
    -Sercan.182
    -Muğdat.180
    -Gökhan Ünal.184
    -Ali Öztürk.191

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    KONYA/Akşehir
    Çevrimiçi Durumu
    deepsleep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Merhaba.
    Replay logo serie a 2013/2014 yazıyor
    2014/2015 olarak düzeltirseniz sevinirim...

PeSBoX Üyesi TalayEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    TalayEren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı deepsleep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Yama ekibimiz farkettiği anda düzelticektir.Teşekkürler

Ahmet Dogan
    Guest

Alıntı latosique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada bir oyuncuların boylarını düzenliyodum ordan tuttuğum notları düzenleyip buraya da aktarayım istedim. Her güncellemeden sonra teker teker uğraşmak istemiyorum

Akhisar Bld.
    -Zeki Ayvaz.189
    -Custodio.181
    -Koray Arslan.178
    -R.Vaz Te.188
    -T.Gekas.179

Balıkesir
    -Emrullah.190
    -Kulusic.189
    -Glumac.194
    -Hasan Hatipoğlu.185
    -Abdulhamit.183
    -Bülent Cevahir.171
    -Berkan Emir.178
    -Okan Alkan.170
    -Uğur Akdemir.175
    -Andre Santos.180
    -Eray Ataseven.181
    -Aykut Çeviker.175
    -Vitor Gomez.boyu doğru ancak her pozisyonda A'yla oynayacak şekilde ayarlamışsınız
    -R.Vargas.174
    -İlhan Depe.167
    -Zec.179
    -Sercan.182
    -Muğdat.180
    -Gökhan Ünal.184
    -Ali Öztürk.191
    Öneri için teşekkürler düzenlenir

Merhaba.
    Kardeşim o mu rahatsız etti olmasaydı neden yok diye bu sefer yok derdiniz şimdi bi sayı yüzünden yaptığına bak ama sağol yinede

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    KONYA/Akşehir
    Çevrimiçi Durumu
    deepsleep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rahatsız etti diye bir cümle kullanmadım
    sadece SERIE A oynuyorum gözüme çarptı
    bilginiz olsun diye ama 2014/2015 yazarsaniz
    sevinirim
    Konu deepsleep tarafından (23 Şubat 2015 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Edirne
    Çevrimiçi Durumu
    dede isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Giriş sahnelerini güncellemeden dolayımı atlıyor yoksa benim bilgisayarımdan bir dosyamı silindi.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu
    aykut_yas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

V 1.1.1 i yükledikten sonra oyuna giremiyorum. Siyah ekranda kalıyor hiç açılmıyor oyun. Bu arada güncellemelerim tam.

Ahmet Dogan
    Guest

Rahatsız etti diye bir cümle kullanmadım
    sadece SERIE A oynuyorum gözüme çarptı
    bilginiz olsun diye ama 2014/2015 yazarsaniz
    sevinirim
    Düzeltilecektir

Alıntı dede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giriş sahnelerini güncellemeden dolayımı atlıyor yoksa benim bilgisayarımdan bir dosyamı silindi.
    Giriş sahneleri kapalı sider programı ile açabilirsiniz

Alıntı aykut_yas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    V 1.1.1 i yükledikten sonra oyuna giremiyorum. Siyah ekranda kalıyor hiç açılmıyor oyun. Bu arada güncellemelerim tam.
    Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı Ahmet Dogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzeltilecektir

Giriş sahneleri kapalı sider programı ile açabilirsiniz

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin
    Onu da denedim

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Muğla
    Çevrimiçi Durumu
    jetix120 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pesbox yamanızı yükledikten sonra oyunumda sorun oluştu. Sorun şu: gol attıktan sonra , golün tekrarını izlerken çıkmıyor. Orada kalıyor. V tuşu falan demeyin. Her harfe bastım.

Ahmet Dogan
    Guest

Alıntı aykut_yas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu da denedim
    Olmadı mı

Alıntı jetix120 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pesbox yamanızı yükledikten sonra oyunumda sorun oluştu. Sorun şu: gol attıktan sonra , golün tekrarını izlerken çıkmıyor. Orada kalıyor. V tuşu falan demeyin. Her harfe bastım.
    Yönetici olarak çalıştırıp oynayın

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İSTANBUL
    Çevrimiçi Durumu
    fatih10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hd çim yamasi yapsaniz çok güzel olur ... Tt arena için ve diğer yamali stadlara çim yamasi işlemiyo.sadece oyunun kendi orjinaline işliyo.siz yaparsaniz daha hoş olur...çim yamasi şart.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı Ahmet Dogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmadı mı

Yönetici olarak çalıştırıp oynayın
    Olmadı malesef.

PeSBoX Üyesi brs1997gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Tekirdağ
    Çevrimiçi Durumu
    brs1997gs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Adsız.jpg (Tebrik ederim çok güzel bir yama olmuş ama ben görmüş olduğunuz hatayı almaktayım.Program files klasörü içindeki pesbox15 dosyasıyla oyun acılıyo ama arayüzde animasyonlu modu acılmıyor yardımcı olabilirmisiniz. Start Game Realistic'e tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Birde TT arenadaki taraftarlar siyah bi çözümü varmı acaba. Şimdiden Teşekkür Ederim Elinize Sağlık

Yaşadığınız Yer
    Aydın
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı brs1997gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adsız.jpg (Tebrik ederim çok güzel bir yama olmuş ama ben görmüş olduğunuz hatayı almaktayım.Program files klasörü içindeki pesbox15 dosyasıyla oyun acılıyo ama arayüzde animasyonlu modu acılmıyor yardımcı olabilirmisiniz. Start Game Realistic'e tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Birde TT arenadaki taraftarlar siyah bi çözümü varmı acaba. Şimdiden Teşekkür Ederim Elinize Sağlık
    Resim belli olmuyor,imgur yada buraya yükleyip siteye eklerseniz daha iyi olur

Yaşadığınız Yer
    Tekirdağ
    Çevrimiçi Durumu

http://i.hizliresim.com/AAz8l7.png Sorunum Burada Şimdiden Teşekkür Ederim

Çevrimiçi Durumu

Herhangi bir Pesbox dosyasının adını değiştirdiniz mi?

PeSBoX Üyesi nicatsalamov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Sheki,Azerbaijan
    Çevrimiçi Durumu
    nicatsalamov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol Abi Oyunda siyah şerit kaliyo alt ve ustden ekran kartim amd en son versiyonu guncelledim tum ekranlari ayarladim ama olmuyo cozum lutfen...

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    latosique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eğer elinizde oyuncuların gerçek boylarına dair bir veritabanı yoksa ben süper ligi çıkarabilirim ancak varsa bpştan uğraşmayayım

PeSBoX Üyesi demba ba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Adana
    Çevrimiçi Durumu
    demba ba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol abi bende Stadıo olımpıcıo ve bazı stadlarda aşırı dercede donma yapıyor bunu nasıl çözebilirim ?

Yaşadığınız Yer
    Tekirdağ
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı Ezes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hayır Değiştirmedim

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    TheFlash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oyundan hiç ses gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

PeSBoX Üyesi Onur Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Ordu
    Çevrimiçi Durumu
    Onur Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eğer Realistic(Gerçekçi) Mod'u açıp maç esnasında giriş animasyonlarını göremiyorsanız:

Oyunun kurulu olduğu yerde, öncelikle pesbox2015.bat'a sağ tıklayıp düzenle diyin. Gelen ekranda cd yazan yere oyununuz nerede kuruluysa örneğin D:/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2015'i kopyalayıp cd yazan yerdeki yere yapıştırın ('' '' olan tarafa). Aynı işlemi klasörde bulunan run.bat'a da uygulayın.

Bu arada eğer ayarlar doğru yapılmışsa ve oyun koluyla oynuyorsanız MUTLAKA bir tuşa basın menüsünde klavyeden Enter ya da X tuşuna basın yoksa ayarlar doğru olsa dahi giriş animasyonları açılmayacaktır.
    Taklitler Aslını Yüceltir

PeSBoX.Com ...

#LegendIsBack!

Sanmasınlar Yıkıldık,Sanmasınlar Çöktük.Bir Başka Bahar İçin Sadece Yaprak Döktük. #Pesbox#

#SÖZPESBOXTA #PeSBoXAnatolia2016

#GururlanPeSBoX

1881-∞

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    ali4242 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ya kafayı yiyecem valaha 4-5 gün önce arayüz açılıyodu ama 2-3 gündür açılmıyor çalışmayı durdurdu hatası bu hatanın nedeni ne

PeSBoX Üyesi demba ba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Adana
    Çevrimiçi Durumu
    demba ba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol abi bende şöyle bir sorun var roma'nın ve bazı takımların stadyumlarında donma oluyor bu acaba stadyum paketi ile ilgili bir sorunmuve 1.2de düzelirmi ?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    TheFlash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oyundan 0 ses kaç gündür uğraşıyorum ne spikerin sesi nede şarkıların sesi geliyor bi allahın kulu yardım etmiycek mi ?

PeSBoX Üyesi OsCardozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Kocaeli
    Çevrimiçi Durumu
    OsCardozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salih dursun ve jose bosingwa nın pozisyonunda hata var düzeltmeye çalışıncada oyundan atıyo.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    lakaba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oyunda düzenleme yerinde oyuncu düzenleme ye giriyorum ama bir takım ouncusuna tıkladığımda çalışmayı durdurdu hatası geliyor

PeSBoX Üyesi murat7akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    murat7akin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Öncelikle yamalar gayet güzel çalışıyor.. en azından bende hiç bir sıkıntı yok.. hatta düzenle kısmında toplam 1-2 saat geçirmişimdir bana mısın demedi maşallah gördüğüm bir kaç tane ufak hatayı belirtmek istedim. Bazı statlarda (örn: RTE Stadı) gol tekrarlarında kamera açıları galiba hesaplanmadığı için bozulmalar meydana geliyor. Ekranın yarısını veya tamamını gri renk kaplıyor. her statta olmuyo tabi bu. bir diğeri ise fanatik bir Galatasaray'lı olarak TT Arena'daki akşam maçlarındaki siyah tribünler baya moral bozuyor belirtmek isterim. ayrıca Wesley Sniper'e yaptığınız anons jesti de mükemmel olmuş

kolay gelsin, iyi çalışmalar...

Ahmet Dogan
    Guest

Alıntı OsCardozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salih dursun ve jose bosingwa nın pozisyonunda hata var düzeltmeye çalışıncada oyundan atıyo.
    Düzeltilecektir. Büyük ihtimalle yüzündendir

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    samsun
    Çevrimiçi Durumu
    Katipoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hayırlı Akşamlar.. Sorum kısa ve net.
    "X box 360"; pes 2015 Turkcell Süper Lig..
    Var mı ya da olacak mı ya da.. 😔 ???

Ahmet Dogan
    Guest

Alıntı Katipoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Akşamlar.. Sorum kısa ve net.
    "X box 360"; pes 2015 Turkcell Süper Lig..
    Var mı ya da olacak mı ya da.. �� ???
    Sanırım yok bizde yapmayacağız

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu

Düzenleme modunda bir oyuncunun görünümünü değiştirdim maça girince oyuncu eski halindeydi her defasında aynı sonuç oluyor. Yardım edebilir misiniz?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ANKARA
    Çevrimiçi Durumu
    extazyy06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serbest vuruş atarken yön klavuzu çıkmıyoo ?

Yaşadığınız Yer
    Aydın
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı extazyy06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serbest vuruş atarken yön klavuzu çıkmıyoo ?
    Sorunuzun cevabı ilk mesajda var.
    Cevap: Mod Seçicideki 'Gerçekçi Modu' aktif etmeyin ve resimdeki ayarları uygulayın.
    Alıntı RuA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzenleme modunda bir oyuncunun görünümünü değiştirdim maça girince oyuncu eski halindeydi her defasında aynı sonuç oluyor. Yardım edebilir misiniz?
    ilk mesajdan alıntıdır;
    Cevap: Yama yapım aşaması sırasında kodlarla oynadığımız için oyunda yama çok kritik seviyede duruyor zaten biri gelsede ayarlarım ile oynayıp bozsa der gibi bir hali var yamalı oyunların. O yüzden mümkünse hiç 'Düzenle' bölümüne girmeyin. Özellikle takımların stadyumlarına tıklayıp giriş yapmayın stadyum isimleri siliniyor. Yanlışlıkla kurcaladıysanız stadyum isimleri gittiyse son güncellemeyi tekrar kurun ve ayarları bir daha kurcalamayın.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Adana
    Çevrimiçi Durumu
    Hakkuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Galatasaray gol sonrası müziği tamamen kapatmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    konya
    Çevrimiçi Durumu
    fazilkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yama yı yükledikten sonra oyun açılıyoır fakat oyun gelmiyor siyah ekranda kaldı sorun ne olabilir

PeSBoX Üyesi cagataybgrynk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İzmir
    Çevrimiçi Durumu
    cagataybgrynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Öncelikle teşekkür ederim çok güzel bir yama.Pes oynamanın tadını veren bir yama.Düzenle veya oyuna giriş falan hiç bir sorunum yok fakat; Yaklaşık 3 haftadır oynadığım bir bal modu var ve baya emek sarf etmişimdir Bal modunu oynarken 3. sezonumda maça gir seçeneğine tıkladığımda yükleniyor diye bekliyor.Yarım saat bekledim ve hiçbir değişiklik yok.Oyundan atma gibi bir şey.Bunu çözebilirseniz sevinirim.Diğer üyeler de zamanla bu hatayı fark edecektir veya benim yanlış yaptığım bir şey varsa belirtirseniz sevinirim.Kolay gelsin

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    izmir
    Çevrimiçi Durumu
    avrilker0927 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ana lig modunda para hileleri çalışmıyor

Yaşadığınız Yer
    Aydın
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı avrilker0927 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana lig modunda para hileleri çalışmıyor
    Bu linkteki hileyi (güncel versiyon olan) deneyebilir misin?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Adana
    Çevrimiçi Durumu
    Vicaren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oyundan ses çıkmıyor ses karıştırıcıda gözükmüyor ayarlardan dahi çıkmıyor. Ne yapmalıyım ?

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    avcu07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merhaba. gerçekci modu kaldırdığımızda maç öncesi seromini de kalkıyor. ama aynı zamanda frikik korner kullanırken çıkan işaretleri kullanmak istiyoruz. bunun için yeni güncellemede bişey yapmanız mümkün mü?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Edirne
    Çevrimiçi Durumu
    dede isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oyunun içinde ses gelmiyor.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İzmir
    Çevrimiçi Durumu
    ugur8787 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sizin kurduğunuz takımların oyuncularının kramponlarını değiştirip kaydet diyip ana menüye dönüyorum sonra tekrar düzenleye girip oyuncunun kramponuna bakıyorum değişmemiş oluyor bu sorunu halledermisiniz lütfen

PeSBoX Üyesi murat7akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    murat7akin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı cagataybgrynk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkür ederim çok güzel bir yama.Pes oynamanın tadını veren bir yama.Düzenle veya oyuna giriş falan hiç bir sorunum yok fakat; Yaklaşık 3 haftadır oynadığım bir bal modu var ve baya emek sarf etmişimdir Bal modunu oynarken 3. sezonumda maça gir seçeneğine tıkladığımda yükleniyor diye bekliyor.Yarım saat bekledim ve hiçbir değişiklik yok.Oyundan atma gibi bir şey.Bunu çözebilirseniz sevinirim.Diğer üyeler de zamanla bu hatayı fark edecektir veya benim yanlış yaptığım bir şey varsa belirtirseniz sevinirim.Kolay gelsin
    Ben daha 2. sezonumda 3. maçımda aynı sorunu yaşadım, sen 1 sezon daha iyi gitmişsin yükleniyor diyor kalıyor dediğin gibi. Hatalar baya artmaya başladı umarım 1.1.2 ile hepsi çözülür.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    bursa
    Çevrimiçi Durumu
    erdinc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PeSBoX v1.1. - kurduktan premier lig ve super lig isimleri degisti super lig isimleri PEU ligi isimlerine premier ligi ise lisansli olmayan eski haline dondu..

PeSBoX Üyesi cagataybgrynk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İzmir
    Çevrimiçi Durumu
    cagataybgrynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı murat7akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha 2. sezonumda 3. maçımda aynı sorunu yaşadım, sen 1 sezon daha iyi gitmişsin yükleniyor diyor kalıyor dediğin gibi. Hatalar baya artmaya başladı umarım 1.1.2 ile hepsi çözülür.
    Kardeşim sorunu çözdüm gibi.Gerçi çözüm değil ama olsun bu sorunla karşılaşacağımızı sanmıyorum.Oyuncu editleyip girersen eğer yani mesela we united' dan bir oyuncuyu hangi takımdan başlamak istiyorsan oraya alıp editlersen bu sorunu yaşamazsın.Birde bal a başladıktan sonra edit den oyuncu ayarlarını düzenleme o öyle kalsın.(Yani ben gibiyse eğer her sezon farklı saç modeli falan deneme ) Benim sorunumu çözdü.Umarım bir faydam olmuştur

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu

Alıntı bL00keRs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilk mesajdan alıntıdır;
    teşekkürler.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    alomelo15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arkadaş bu nedir ya kafayi yiyecem bi türlü çözemedim arayüzü açtigimda internet bağlantinizi kontrol edin diyor ve oyuna girince hiçbir veriyi yüklemiyor internet var olduğu halde bu hatayi veriyor

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    adana
    Çevrimiçi Durumu
    Helppo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ya arkadaşlar 1. Gamepad sorunsuz calisiyor 2.gamepad sadece yon tuslari çalışmıyor internetten araştırdım aramadığım yer kalmadı yardım istedigime cevap verirseniz xbox360 emülatör yükledim hala sıkıntı veriyor gamepad modeli snopy 401

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    karabük
    Çevrimiçi Durumu
    Caca7878787878 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Düzenleye girerken DÜZENLEME MODUNDAKİ DEĞİŞİKLİKLER OTOMATİK OLARAK KAYDEDİLECEKTİR.DÜZENLEME VERİSİ OLUŞTURMADĞINIZ SÜRECE DÜZENLEME MODUNU KULLANAMAZSINIZ dıyo bende oluştura tıklıyom yinede girmiyo Bide Maç yapamıyorum maça giriyo ama oynamadan bıtıyo Yani maça girerken gösteriyo sonra direk Rövanş oyna yazısı falan gelıyo Yardım edın nolur

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    06lion06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joystick ayarlamak için arayüzden ayarlara tıklıyorum ayarlar açılmıyor.

PeSBoX Üyesi Onur Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Ordu
    Çevrimiçi Durumu
    Onur Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı ugur8787 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin kurduğunuz takımların oyuncularının kramponlarını değiştirip kaydet diyip ana menüye dönüyorum sonra tekrar düzenleye girip oyuncunun kramponuna bakıyorum değişmemiş oluyor bu sorunu halledermisiniz lütfen
    Tüm güncellemeleri yapıp (PeSBoX 2015 v1.1. Update+PeSBoX 2015 v1.1. Fix 2+PeSBoX 2015 v1.1.1-Update) ayarları kaydederken mutlaka ama mutlaka Veri Yönetiminden Kaydet demelisiniz.
    Taklitler Aslını Yüceltir

PeSBoX.Com ...

#LegendIsBack!

Sanmasınlar Yıkıldık,Sanmasınlar Çöktük.Bir Başka Bahar İçin Sadece Yaprak Döktük. #Pesbox#

#SÖZPESBOXTA #PeSBoXAnatolia2016

#GururlanPeSBoX

1881-∞

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    06lion06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lütfen cevap verir misiniz ? Ne dosya konumundan ne de arayüzden ayarlara giremiyorum.

Uzaklaştırıldı

Yaşadığınız Yer
    Diyarbakır
    Çevrimiçi Durumu
    rubarovan21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı 06lion06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lütfen cevap verir misiniz ? Ne dosya konumundan ne de arayüzden ayarlara giremiyorum.
    Ne gibi bir hata alıyorsunuz?
    [URL="https://www.facebook.com/SoNNVuRuSS21"][IMG]http://i.hizliresim.com/PqgDOv.png[/IMG][/URL] [URL="https://twitter.com/agitrubard"][IMG]http://i.hizliresim.com/g5B69L.png[/IMG][/URL] [URL="https://www.facebook.com/pesboxface"][IMG]http://i.hizliresim.com/n71gMV.png[/IMG][/URL][B][RIGHT][IMG]http://www.turkcespiker.com/forum/images/smilies/okisareti.gif[/IMG][SIZE=2][COLOR=DarkOrange]ORİGİN ID :[/COLOR] AgitRubar

[/SIZE][/RIGHT]
    [URL="http://www.pesbox.com/showthread.php?t=2896"][COLOR=#0000cd][B]PeSBoX Anatolia 2013 Re-Pack v1.0 [ÇIKTI][/B][/COLOR][/URL]
    [/B]

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    rykoko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beşiktaş'ın Futbolcularının Yüzlerine Ve Saçlarına Mutlaka Özen Gösterilip Yapılması Lazım.
    Ve Yamaya Almanya Bundesliga Eklenirse İyi Olur.
    Şimdiden Teşekkürler.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    ankara
    Çevrimiçi Durumu
    oznylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardeşim ben bu güncellemedir falan hepsini yaptım ama yinede oyuncular düzenlenmiyor kramponları formaları bileklikleri eski haline geri dönüyor yarımcı olursanız sevinirim

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Samsun
    Çevrimiçi Durumu
    sssf55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sa beyler anatolia yamasını nasıl kaldıracağız oyunu kaldırmadan ?

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    sergen1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slm oyunu tekrar sildim yeniden yükledim ayni sorun devam ediyor.oyun aciliyor ama siyahn ekranda kaliyor yardim .kurulum videosu yokmu

Thomaspa
    Guest

ierkwlj

qvcurpv

http://www.sparkelecvideo.es/407-ten...ir-deluxe.html
    http://www.theloanarrangers.co.uk/ad...-white-173.php
    http://www.xingbang.es/salomon-mujer-botas-538.html
    http://www.pcc-bv.nl/nike-air-max-20...rblauw-412.htm
    http://www.berrynation.es/590-oakley-gafas-mujer.html

Adidas Shoes Superstar Grey
    Asics Indian Ink
    Converse All Stars Green
    Zanotti Schoenen Blauw
    Adidas Shoes Yeezy Boost

vpguoin

http://www.specialgroup.nl/657-stan-...eflectives.htm
    http://www.verkeersschoolhaan.nl/adi...-boost-895.htm
    http://www.vwar.nl/louis-vuitton-tas...erfull-186.htm
    http://www.auto-mobile.es/579-adidas...6.1-futsal.php
    http://www.xivcongresoahc.es/oakley-hijinx-211.php

Jordans 16
    Adidas Yeezy Boost 350 V2 Green
    Zapatillas Slant
    Adidas Trainer
    Gucci Schoenen Beige

uvhdsuh

http://www.softwaretutor.co.uk/665-a...t-for-sale.htm
    http://www.eltotaxi.nl/nike-air-max-...edkoop-503.php
    http://www.depoelgroningen.nl/434-ne...ames-grijs.php
    http://www.sarbot-team.es/896-hollister-girls.php
    http://www.wervjournaal.nl/577-clark...n-alkmaar.html

Nike Thea Plum
    Zanotti Kopen Utrecht
    Adidas Los Angeles White And Black
    Adidas Nmd Camo Blue
    Nike Roshe Run Brown Red Camo

wyikgjk

http://www.ruudschulten.nl/419-jordan-4-bred.html
    http://www.rwpieters.nl/055-fila-sneakers-zwart.html
    http://www.cdvera.es/637-zapatos-vans-hombre.htm
    http://www.posicionamientotiendas.co...and-white.html
    http://www.pcbodelft.nl/677-janoski-zwart.html

Zapatos Mujer
    Adidas Ultra Boost Black And Grey
    Adidas Tubular Runner Woven Grey
    Goedkope Skechers Sneakers
    Jimmy Sandals

cyfgzgo

http://www.clubeldorado.nl/asics-gel-pursue-3-034.php
    http://www.amorenomk.es/668-abercrombie-chaleco.html
    http://www.geadopteerden.nl/kunstgra...erkoop-993.php
    http://www.familycord.es/863-tenis-g...mbre-2016.html
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/875-a...ens-shoes.html

Timberlands Red
    Adidas Verdes
    Adidas Shoes Limited Edition
    Nike Schoenen Dames Zelf Ontwerpen
    Balenciaga White

ixrdwki

http://www.dehoek-kapa.nl/014-puma-basket-suede.htm
    http://www.manegehopland.nl/loubouti...rs-red-935.php
    http://www.maxicolor.nl/goedkoopste-...e-run-653.html
    http://www.spanish-realestate.es/443...ara-niños.asp
    http://www.familycord.es/092-zapatil...mani-peru.html

Louboutin Sneakers Heren Black
    Nike Roshe Run Grey On Feet
    Mbt Schoenen Alkmaar
    Christian Louboutin Nederland Heren
    Mbt Schoenen Outlet

utziemm

http://www.professionalplan.es/zapat...amazon-484.php
    http://www.xingbang.es/zapatilla-fila-mujer-966.html
    http://www.academievoorpsychiatrie.n...neo-white.html
    http://www.posicionamientotiendas.co...as-jordan.html
    http://www.maxicolor.nl/nike-roshe-r...-roze-487.html

Converse Blauw Laag
    Asics Kaki
    Zapatos Gabbana
    Adidas Nmd Runner Triple Black
    Vans Hombre

Thomaspa
    Guest

uxcpdzd

zhzxjdg

http://www.quantex.es/bolsas-michael...porada-723.php
    http://www.poker-pai-gow.es/269-sauc...-de-vestir.htm
    http://www.ugtrepsol.es/zapatos-de-t...centes-449.php
    http://www.sarbot-team.es/327-polo-c...lph-lauren.php
    http://www.restaurantegallegoosegred...lossom-603.php

Supra Black
    Botines Evopower
    Adidas Superstar 2
    Nike Thea Premium Green
    Adidas Tubular Red Women

pchxvju

http://www.renardlecoq.nl/407-nike-a...flyknit-1.html
    http://www.conijn-partyservice.nl/05...eakers-wit.php
    http://www.theloanarrangers.co.uk/ad...-black-841.php
    http://www.rwpieters.nl/034-mbt-scho...t-korting.html
    http://www.familycord.es/026-botas-c...ero-mujer.html

Philadelphia Gorras
    New Balance Heren Zwart
    Tenis Para
    Nike Fs Lite Run
    Nike Janoski Sb Dames

kgstppw

http://www.eltotaxi.nl/nike-air-max-thea-rood-081.php
    http://www.bibliotheek-hardinxveld.n...opschoenen.asp
    http://www.renardlecoq.nl/315-roshe-run-flyknit.html
    http://www.cdvera.es/678-skechers-tenis-precios.htm
    http://www.free-nokia-ringtones-now....umblr-441.html

Adidas Gazelle Dark Red
    Balenciaga Arena Suede
    Nike Roshe Run Red Native Kaufen
    Sandalias Clarks
    Jordan Superfly 3 Po

yuhqbqv

http://www.harlingen-havenstad.nl/lo...zwart-310.html
    http://www.strattondesignservices.co...eather-163.php
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/231-a...ners-grey.html
    http://www.tinget.es/zapatillas-de-f...uevas-684.html
    http://www.manegehopland.nl/giuseppe...-heren-929.php

Adidas Shoes With Price List
    Adidas Ultra Boost 2.0 Core Black
    Botas Futbol
    Adidas Originals Tubular Runner Weave
    Adidas Voetbalschoenen Bestellen

upyaqzy

http://www.adhi.es/tenis-de-futbol-messi-2016-712.php
    http://www.veilinghuiscoins-art.nl/y...-west-025.html
    http://www.posicionamientotiendas.co...n-5-china.html
    http://www.posicionamientotiendas.co...eti-retro.html
    http://www.cdvera.es/107-supra-tenis-choclo.htm

Adidas Yeezy White Release Date
    Mbt Schoenen Online Kopen
    Adidas Zwart
    Adidas Superstar White And Silver
    Botas Mujer

dybmptk

http://www.strattondesignservices.co...s-pink-329.php
    http://www.poker-pai-gow.es/458-le-c...r900-black.htm
    http://www.desmaeckvanspa.nl/637-guc...bijenkorf.html
    http://www.professionalplan.es/timbe...-mujer-666.php
    http://www.harlingen-havenstad.nl/po...zwart-870.html

Adidas Shoes Colors
    Louboutin Mannen
    Adidas Tubular Limited Edition
    Ropa Para
    Superstar Adidas Laces

xouehqu

http://www.poker-pai-gow.es/309-mizu...mujer-2017.htm
    http://www.poker-pai-gow.es/874-zapa...zuno-mujer.htm
    http://www.cambiaexpress.es/zapatos-...eccion-501.php
    http://www.decoraciondeinterioresweb...tumblr-960.php
    http://www.adhi.es/tenis-de-futbol-adidas-2017-529.php

Mizuno Prophecy
    Vans
    Mbt España
    Saucony
    Adidas Gazelle

gabjrzi

http://www.cambiaexpress.es/zapatill...-mujer-899.php
    http://www.paparico.es/precio-zapati...jeans-328.html
    http://www.amstructures.co.uk/adidas...green-007.html
    http://www.familycord.es/863-tenis-g...mbre-2016.html
    http://www.cheap-laptop-battery.co.u...e-trainers.htm

Nike Roshe Blue Hero Uk
    Timberlands Schoenen
    Asics Rood
    Jordan Schoenen Heren
    Adidas Stan Smith Women Pink

Thomaspa
    Guest

ouocniv

ciwrcny

http://www.wallbank-lfc.co.uk/627-ad...-350-price.htm
    http://www.free-nokia-ringtones-now....brity-459.html
    http://www.pcbodelft.nl/377-nike-ros...-met-roze.html
    http://www.professionalplan.es/botas...s-2016-746.php
    http://www.herbusinessuk.co.uk/371-a...ective-red.htm

Clarks Amsterdam
    Zapatillas Futbol
    Camisas Abercrombie
    Louboutin Wedding
    Nike Roshe Run Lava

nxwpwch

http://www.theloanarrangers.co.uk/ad...-cargo-218.php
    http://www.elisamurciaartengo.es/jordan-olympia-634.php
    http://www.debezetting.nl/timberland...zwart-516.html
    http://www.desmaeckvanspa.nl/978-cla...rt-outfit.html
    http://www.ugtrepsol.es/tenis-valent...precio-823.php

Prada Caballero
    Nike Run 2
    Nike Wmns Roshe Ld-1000
    Air Jordan Xx9 Elephant
    Clarks Laarsjes Zwart

ebbvfog

http://www.depoelgroningen.nl/796-ne...nce-ctr300.php
    http://www.elisamurciaartengo.es/jor...a-blue-005.php
    http://www.desmaeckvanspa.nl/741-lac...n-vrouwen.html
    http://www.wervjournaal.nl/097-balen...oenen-wit.html
    http://www.cazarafashion.nl/nike-rac...t-oreo-855.htm

Asics Gel Nimbus 13 Hardloopschoen Dames
    Vans Hi
    Reebok Clasicos
    Adidas Gazelle Ii Blue White Suede Mens Trainers
    Adidas Neo Cloudfoam Grey

vmvneqg

http://www.cdvera.es/320-zapatillas-...-de-niños.htm
    http://www.restaurantegallegoosegred...-el-93-067.php
    http://www.ugtrepsol.es/versace-zapa...-mujer-840.php
    http://www.bibliotheek-hardinxveld.n...y-sneakers.asp
    http://www.harlingen-havenstad.nl/ar...laats-267.html

Zapatos En
    Nike Janoski Flower
    Adidas Zx Flux Black Grey And White
    Asics Gel Lyte V Light Grey India Ink
    Skechers

rszlmye

http://www.rechtswinkelalkmaar.nl/co...ar-ox-374.html
    http://www.carpetsmiltonkeynes.co.uk...-for-kids.html
    http://www.ugtrepsol.es/zapatos-vale...nuevos-344.php
    http://www.postenblankestijn.nl/106-...ames-bruin.htm
    http://www.posicionamientotiendas.co...2014-ropa.html

Skechers Mujer
    Nike Flyknit Roze
    Skechers Fit
    Abercrombie Shirts
    Tods Schoenen Bijenkorf

vjvlfzu

http://www.fawdingtonbmw.co.uk/707-a...d-on-foot.html
    http://www.thehappydays.nl/255-jordan-6-retro.php
    http://www.xingbang.es/mbt-botas-mujer-precios-723.html
    http://www.xingbang.es/skechers-flex...e-2.0-202.html
    http://www.fiets4daagsekempenland.nl...rs-vrouwen.php

Bolsos Michael
    Adidas Smith
    Radar Oakley
    Zapatos Botines
    Adidas Ultra Boost Gray Mens

xutgnkj

http://www.paparico.es/caterpillar-b...umblr-413.html
    http://www.somes.es/274-longchamp-bolso-reversible.php
    http://www.posicionamientotiendas.co...an-14-low.html
    http://www.spanish-realestate.es/519...-de-futbol.asp
    http://www.maxicolor.nl/nike-sportsc...-2016-199.html

Timberland Mannen
    Nike Jordan Clasicas
    New Balance Dames Zwart Blauw
    Adidas Shoes Superstar Green
    Jordan 1 Al 23

gfgbbxv

http://www.sparkelecvideo.es/367-nik...an-cleats.html
    http://www.paintballdegrotewielen.nl...-nikes-589.php
    http://www.elisamurciaartengo.es/nik...ero-uk-135.php
    http://www.fiets4daagsekempenland.nl/780-puma-heart.php
    http://www.aoriginal.co.uk/adidas-su...price-331.html

Converse Leather White
    Ray New
    Adidas Ultra Boost Arizona State
    Supra 2017
    Air Max 1 Rood

hbtvmnm

http://www.demetz.co.uk/adidas-yeezy-3-london-067.html
    http://www.pcc-bv.nl/nike-air-max-1-...w-leer-252.htm
    http://www.professionalplan.es/zapat...-tenis-686.php
    http://www.renardlecoq.nl/458-nike-s...indermaat.html
    http://www.demetz.co.uk/adidas-ultra...white-877.html

Adidas Voetbalschoenen Vallen Klein
    Sneakers Boss
    Mizuno Wave Ultima
    Zapatillas Coq
    Adidas Nmd Red Outfit

almigwq

http://www.xivcongresoahc.es/gafas-o...e-2016-791.php
    http://www.demetz.co.uk/adidas-zx-fl...-mens-988.html
    http://www.pcdehoefijzertjes.nl/laco...n-2016-768.php
    http://www.professionalplan.es/salom...oretex-913.php
    http://www.evcd.nl/nike-huarache-licht-roze-946.html

Dsquared2 Dames Sneakers Sale
    New Balance Vintage 300
    Giuseppe Jlo
    Adidas City
    Under Zapatillas

nfeppkt

http://www.depoelgroningen.nl/680-new-balance-998.php
    http://www.adhi.es/adidas-messi-2017-futbol-564.php
    http://www.professionalplan.es/zapat...os-mbt-478.php
    http://www.ptbg.nl/521-adidas-superstar-weave-pack.html
    http://www.ehev.es/919-botas-clarks-...rte-ingles.htm

Skechers Shoes
    Adidas 2015
    Adidas Schoenen
    Zapatillas Futbol
    Louboutin Dames Outlet

Curtister
    Guest

trvyjgj

lbrqgib

http://www.posicionamientotiendas.co...ight-2014.html
    http://www.amstructures.co.uk/adidas...hukka-464.html
    http://www.softwaretutor.co.uk/954-a...o-circular.htm
    http://www.free-nokia-ringtones-now....-tops-473.html
    http://www.juegosa.es/011-zapatillas...en-puebla.html

Adidas Ultra Boost Porsche
    Adidas Primeknit
    Supra
    Nike Air Max 2016 Alkmaar
    Adidas Hamburg

gryqnqh

http://www.conijn-partyservice.nl/17...hoes-white.php
    http://www.paparico.es/tenis-polo-ra...plica-025.html
    http://www.rwpieters.nl/172-vans-fog.html
    http://www.pcbodelft.nl/691-nike-sch...t-bloemen.html
    http://www.harlingen-havenstad.nl/ba...erens-607.html

Nike Flyknit Max 2016
    New Balance 696
    Adidas Superstar Shoes For Girls
    Armani Schoenen Zwart Wit
    Mizuno Wave Rider 16 Kopen

cnqtovt

http://www.pcbodelft.nl/853-nike-2016-wit-dames.html
    http://www.restaurantegallegoosegred...-bunny-188.php
    http://www.ehev.es/922-zapatos-hugo-boss-esperon.htm
    http://www.3500gt.nl/384-voetbalscho...k-goedkoop.php
    http://www.paparico.es/bota-louis-vuitton-339.html

Jordan 1 Flight 3 Low
    Skechers Shape Up Dames Wellness Schoen
    Nike Air Max One Black
    Asics Gel Pursue 3
    Zanotti's

fmikaoz

http://www.pcbodelft.nl/065-nike-her...roshe-run.html
    http://www.cpac.org.es/michael-kors-...ratos-706.html
    http://www.spanish-realestate.es/410...6.1-futsal.asp
    http://www.sergiestebanell.es/777-bo...chael-kors.php
    http://www.bibliotheek-hardinxveld.n...eezy-green.asp

Adidas Superstar Red Blue Stripes
    Louis Vuitton Boots Dames
    Huaraches Zwart Grijs
    Guayos Para
    Lentes Holbrook

sdnksmh

http://www.lexus-tiemens-arnhem.nl/7...enen-dames.htm
    http://www.free-nokia-ringtones-now....nmd-3-645.html
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/705-n...for-girls.html
    http://www.elpecat.es/564-oakley-jaw...ivestrong.html
    http://www.sparkelecvideo.es/738-nik...ez-fucsia.html

Nmd Adidas Colorways
    Adidas Shoes All Red
    Nike Sneakers Zilver
    Clarks Jink Bruin
    Zapatillas Mercadolibre

Curtister
    Guest

snczfry

ygxysbk

http://www.graysands.co.uk/nike-purple-sneakers-467.asp
    http://www.los-granados-apartment.co...dels-2016.html
    http://www.lac-genin.fr/615-converse-prix.html
    http://www.los-granados-apartment.co...-and-blue.html
    http://www.imprimerieexpress.fr/puma...-rouge-575.php

Adidas Harden 1 White Silver Red
    Adidas Pure Boost Zg Shoes
    Puma Fenty Creepers Men
    Ultra Boost Black
    Adidas Tubular Noir Femme

kfmjrxx

http://www.vansskooldskool.dk/vans-e...ng-red-184.php
    http://www.la-baston.fr/adidas-blanc...telle-053.html
    http://www.los-granados-apartment.co...tar-khaki.html
    http://www.lesfeesbouledeneige.fr/pu...-rose-289.html
    http://www.ileauxtresors.fr/tubular-shadow-052.htm

Platform Puma Shoes
    Adidas Superstar Metal Toe Cap
    Puma X Ueg On Feet
    Puma Pas Cher
    Yeezy Season

hwejdry

http://www.izitea.fr/new-balance-pastel-996-011.html
    http://www.consumabulbs.co.uk/851-puma-x-fenty.html
    http://www.ideelle.fr/600-asics-fluo-homme.html
    http://www.abercrombieandfitchsaleuk...ch-models-2016
    http://www.ideelle.fr/756-asics-gel-...-maldives.html

Puma Heart Suede Black
    Rihanna Puma Bordeaux
    Puma Sneakers Shoes For Girls
    Tubular Runner S
    Adidas Superstar Rose Gold Womens

qpemgje

http://www.los-granados-apartment.co...ova-white.html
    http://www.los-granados-apartment.co...er-orange.html
    http://www.imprimerieexpress.fr/puma...eforme-727.php
    http://www.los-granados-apartment.co...-trainers.html
    http://www.lac-genin.fr/786-converse...her-femme.html

Nike Lebron 11 Soldier
    Yeezy Boost Noir 350
    2016 Adidas
    Puma Creepers Blanche
    Adidas Noir Croco

xrhdnwe

http://www.consumabulbs.co.uk/617-pu...ep-summer.html
    http://www.abercrombieandfitchsaleuk...e-fitch-fierce
    http://www.los-granados-apartment.co...das-black.html
    http://www.graysands.co.uk/nike-lebr...purple-618.asp
    http://www.graysands.co.uk/nike-air-...ey-red-777.asp

Puma Velvet Fenty
    Adidas D Rose 7 Pe
    Nike Hypervenom Gold
    New Balance Homme Bleu Et Rouge
    Puma Suede All Grey

woqbfct

http://www.los-granados-apartment.co...es-maroon.html
    http://www.graysands.co.uk/air-jorda...online-084.asp
    http://www.los-granados-apartment.co...oys-black.html
    http://www.graysands.co.uk/yellow-ni...x-zero-196.asp
    http://www.los-granados-apartment.co...ion-dress.html

Adidas Gazelle Originals Red
    Adidas Superstar Gold Fake
    Adidas Superstar Rose Gold Womens
    Asics Gel Lyte V Japanese Textile
    New Balance Wr996 Bleu Gold

Thomaspa
    Guest

lijbuou

pctqcyx

http://www.liquids2005.nl/stan-smith-leer-582.htm
    http://www.ehev.es/403-gucci-zapatos-mercadolibre.htm
    http://www.tinget.es/puma-evospeed-5.4-tt-589.html
    http://www.xingbang.es/zapatillas-su...-2016-117.html
    http://www.ugtrepsol.es/comprar-zapa...madrid-477.php

Nike Air Max 1 Print Gs
    Asics Blackheath 6
    Jordan 9 Low
    Gucci Instappers Bont
    Nike Schoenen Heren Roshe Run

slyjfrk

http://www.ruudschulten.nl/327-nike-...e-maat-31.html
    http://www.rwpieters.nl/938-salomon-...nen-dames.html
    http://www.xingbang.es/timberland-mujer-azul-691.html
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/819-a...-and-camo.html
    http://www.paintballdegrotewielen.nl...-white-095.php

Adidas Nmd On Feet With Shorts
    Jordan Eclipse On Feet
    Botas Louboutin
    Salomon Schoenen Gtx
    Gorras Sb

wbgloqc

http://www.posicionamientotiendas.co...ft-airmax.html
    http://www.adhi.es/zapatillas-nike-f...curial-023.php
    http://www.manegehopland.nl/pumps-blauw-wit-030.php
    http://www.ruudschulten.nl/406-air-jordan-13.html
    http://www.professionalplan.es/reebo...negras-301.php

Goedkope Nike Schoenen Aliexpress
    Zapatos Futbol
    Hogan
    Christian Louboutin Sneakers Mannen
    Nike Air Max Pegasus 83

hhrjogq

http://www.dresshome.es/gorras-nfl-planas-101.php
    http://www.cdaveghel.nl/new-balance-encap-530-449.htm
    http://www.poker-pai-gow.es/619-reebok-altas.htm
    http://www.posicionamientotiendas.co...-nike-air.html
    http://www.tinget.es/adidas-2016-futbol-rapido-775.html

New Balance 993 Grey And Red
    Zapatillas Jordan Low
    Timberlands Boots
    Puma Rihanna Maat 35
    Ray Ban Zonnebril Erika

vttseic

http://www.cdvera.es/409-salomon-xa-pro-3d-gtx.htm
    http://www.19at091.nl/adidas-zx-dames-463.htm
    http://www.poker-pai-gow.es/824-zapatilla-salomon.htm
    http://www.renardlecoq.nl/410-nike-blauw-heren.html
    http://www.restaurantegallegoosegred...xpress-036.php

Zapatillas Futbol
    Saucony 10
    Nike 2016 Aanbieding
    Adidas Tubular White Nova
    Adidas Nmd R1 White Trico Stripes

drfgdru

http://www.professionalplan.es/skechers-mexico-579.php
    http://www.restaurantegallegoosegred...rdan-q-494.php
    http://www.strattondesignservices.co...erstar-295.php
    http://www.wervjournaal.nl/786-dsqua...-schoenen.html
    http://www.paintballdegrotewielen.nl...y-grey-929.php

Adidas Superstar White Metallic
    Zapatillas 2016
    Vans 2016
    Louis Vuitton Rugtas
    Goedkope Converse Schoenen Online

kcfbpew

http://www.restaurantegallegoosegred...s-2016-869.php
    http://www.softwaretutor.co.uk/878-a...es-tubular.htm
    http://www.rechtswinkelalkmaar.nl/pu...beige-634.html
    http://www.tr-online.nl/793-adidas-nmd-on-feet.php
    http://www.elisamurciaartengo.es/nik...hombre-278.php

Caterpillar Schoenen Online Kopen
    Nike Free Run Grey
    Reebok Dames Schoenen
    Timberland Bootschoenen Dames
    Zapatos Yves

qivbiuj

http://www.top40ringtones.nl/adidas-...-snake-314.htm
    http://www.manegehopland.nl/zanotti-gouden-rits-653.php
    http://www.rwpieters.nl/375-salomon-...tx-schoen.html
    http://www.mujerinnovadora.es/656-za...ca-versace.asp
    http://www.professionalplan.es/le-co...f-nena-192.php

Air Force Flyknit
    Mbt Por
    Adidas Tubular Triple Black For Sale
    Christian Louboutin Sneakers High
    Mbt Schoenen Tegen Hielspoor

kksbvfi

http://www.juegosa.es/735-zapato-versace-hombre.html
    http://www.rwpieters.nl/029-timberla...ombineren.html
    http://www.carpetsmiltonkeynes.co.uk...ost-black.html
    http://www.cambiaexpress.es/zapatill...xpress-135.php
    http://www.restaurantegallegoosegred...n-nike-370.php

Giorgio Zapatos
    Nike Roshe Run Ld
    Nike Air Max Dames Zwart Wit
    Adidas Nmd Joke
    Schoenen Pumps Zwart Wit

ptaqxfs

http://www.manegehopland.nl/loubouti...le-120-466.php
    http://www.free-nokia-ringtones-now....black-027.html
    http://www.aoriginal.co.uk/adidas-su...suede-700.html
    http://www.newbalanceoutletfrance.fr...s-wl565-gt.php
    http://www.posicionamientotiendas.co...en-floral.html

Nike Dames Wit
    Adidas Tubular Radial Grey Fleece
    Armani Jeans Schoenen Heren
    New Balance 420 Blue
    Giuseppe Argentina

bqyxgsa

http://www.conijn-partyservice.nl/02...olographic.php
    http://www.debezetting.nl/under-armo...oenen-502.html
    http://www.cambiaexpress.es/zapatos-...olibre-530.php
    http://www.mujerinnovadora.es/386-ch...tin-hombre.asp
    http://www.paintballdegrotewielen.nl...iginal-601.php

Adidas Naranjas
    Adidas Neo Grey And Green
    Adidas Tubular Moc Runner Brown
    Mizuno Wave Ultima 5 Amazon
    Adidas Gazelle Claret And Sky Blue

Curtister
    Guest

ysnrhnk

boczzpk

http://www.leighannelittrell.fr/adid...-grey-760.html
    http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...rose-clair.htm
    http://www.restaurant-traiteur-creus...courir-770.php
    http://www.vivalur.fr/772-adidas-boost-pure-pack.php
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...womens-244.php

Adidas Zx Flux Noir Et Orange
    Adidas Neo St Daily Canvas
    Adidas Ultra Boost Weiß Rot
    Adidas Zx Flux Prix France
    Gorras Miami Heat Snapback

jzksydh

http://www.vivalur.fr/558-adidas-ult...st-st-test.php
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...locker-496.php
    http://www.creagraphie.fr/305-adidas...zx-floral.html
    http://www.creagraphie.fr/411-adidas...ore-black.html
    http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...mme-amazon.htm

Adidas Superstar Femme Palmier
    Adidas Zx Flux Blu Zalando
    Adidas Neo City Racer Ori
    Stan Smith Rouge Bordeaux Femme
    Adidas Superstar Rote Streifen

cdplast

http://www.leighannelittrell.fr/adid...antip-174.html
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...urple-334.html
    http://www.restaurant-traiteur-creus...escent-760.php
    http://www.vivalur.fr/992-new-adidas...shoes-2013.php
    http://www.gorrasnewerasnapback.es/g...i-reds-283.php

Chaussure Adidas Flux Pas Cher
    Adidas Boost 3 Black
    Adidas Eqt Running Support Og Black
    Adidas Eqt D67729
    Adidas Tubular Moc Runner Tonal

zsgnvsf

http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...idas-femme.htm
    http://www.sitesm.fr/702-adidas-neo-court-l.php
    http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...mith-femme.htm
    http://www.adidasschuheneu.de/117-adidas-eqt-9316.htm
    http://www.estime-moi.fr/adidas-flux...junior-130.php

Adidas Superstar Toute Blanche
    Adidas Neo Caflaire Grey
    Adidas Tubular Radial Grey On Feet
    Adidas Zx Flux Womens Champs
    Stan Smith Metallic Gold

nxgzboq

http://www.adidasschuheneu.de/257-ad...5.1-orange.htm
    http://www.adidasschuheneu.de/962-ad...ncaged-red.htm
    http://www.histoiresdinterieur.fr/ad...uence-885.html
    http://www.adidasschuheneu.de/429-ad...-grau-gelb.htm
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...s-cher-685.php

Adidas Eqt Running Support Og 729
    Adidas Superstar Noir Et Rouge
    Adidas Boost Trainers Sale
    Adidas Zx Flux All Red On
    Adidas Superstars 80s Blush Pink

Curtister
    Guest

dmrzgfn

obxksml

http://www.gorrasnewerasnapback.es/g...y-rays-121.php
    http://www.vivalur.fr/782-adidas-boo...ged-womens.php
    http://www.vivalur.fr/792-adidas-boost-response-m.php
    http://www.gorrasnewerasnapback.es/g...adidas-637.php
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...black-583.html

Adidas Ultra Boost White For Sale
    Adidas Kanye Boost
    Adidas Superstar Dentelle Femme
    Adidas Neo Damen Weiß
    Adidas Neo Lite Racer Purple

qjyazxl

http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...ar-en-bleu.htm
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...-pink-228.html
    http://www.creagraphie.fr/372-adidas-flux-zx-mint.html
    http://www.beasys.fr/410-adidas-tubu...olive-grey.htm
    http://www.vivalur.fr/302-adidas-boo...e-run-2016.php

Adidas Ultra Boost 2017 Black
    Adidas Nmd Primeknit Black
    Basket Adidas Zx Flux Courir
    Adidas Zx Flux Femme Rouge
    Adidas Neo Hoops Babe

hiunyea

http://www.histoiresdinterieur.fr/ad...80-kg-274.html
    http://www.adidasschuheneu.de/652-st...men-silber.htm
    http://www.climat-concept.fr/adidas-...anche-005.html
    http://www.adidasschuheneu.de/499-ad...e-streifen.htm
    http://www.vivalur.fr/472-adidas-boost-2-amazon.php

Adidas Superstar Blanche Et Beige
    Adidas Neo X
    Adidas Ultra Boost Mens Grey
    Superstar Adidas Daim
    Adidas Eqt Elevation Review

bqsszrh

http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...-a-la-mode.htm
    http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...che-argent.htm
    http://www.creagraphie.fr/820-adidas-flux-adv-pink.html
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...alando-168.php
    http://www.creagraphie.fr/859-adidas...taille-38.html

Adidas Flux Zx Rose
    Adidas Zx Flux Xeno Womens Black
    Adidas Ultra Boost White Mens 8.5
    Adidas Zx Flux New 2015
    Adidas Zx Flux Black Reflective Snake

jpgdaul

http://www.attitudesinde.fr/202-adid...dv-blanche.php
    http://www.vivalur.fr/606-adidas-boost-adios-drop.php
    http://www.histoiresdinterieur.fr/ad...eluga-266.html
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...-blue-077.html
    http://www.creagraphie.fr/367-adidas...oir-et-or.html

Adidas Lite Racer Damen
    Adidas Ultra Boost Yeezy 350
    Adidas Stan Smith Zebre
    Adidas Tubular Runner Grey
    Basket Superstar Adidas

mlonkmh

http://www.attitudesinde.fr/131-adid...ost-womens.php
    http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...smith-cuir.htm
    http://www.sitesm.fr/422-adidas-neo-white-rose-gold.php
    http://www.estime-moi.fr/basket-adid...-homme-648.php
    http://www.climat-concept.fr/adidas-...orget-095.html

Adidas Superstar Noires
    Adidas Tubular Radial Olx
    Adidas Stan Smith Argent Blanc
    Adidas Eqt Adv Clear Onix
    Adidas Zx Flux All Black Buy

hqyvskk

http://www.restaurant-traiteur-creus...n-feet-126.php
    http://www.adidasschuheneu.de/421-ad...350-farben.htm
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...chill-021.html
    http://www.histoiresdinterieur.fr/ad...e-1.0-693.html
    http://www.restaurant-traiteur-creus...-white-928.php

Adidas Tubular Viral Raw Pink
    Jordan Gorras 2015
    Stan Smith Metallic Gold
    Adidas Stan Smith Schwarz
    Adidas Zx Flux Shoes Pas Cher

Curtister
    Guest

gberlab

aimdwgb

http://www.evcd.nl/nike-air-force-1-army-green-035.html
    http://www.cambiaexpress.es/zapatill...-arena-844.php
    http://www.berrynation.es/804-oakley...ins-mujer.html
    http://www.lexus-tiemens-arnhem.nl/7...-rotterdam.htm
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/179-a...s-gazelle.html

Tenis Ultima
    Supra Schoenen Kopen
    Tenis Futbol
    Jordan 1 Low Chicago
    Adidas Tubular High Top Black

tbpylrg

http://www.cdvera.es/320-timberland-mujer-cafe.htm
    http://www.desmaeckvanspa.nl/852-cla...zwart-lak.html
    http://www.elisamurciaartengo.es/air...fusion-918.php
    http://www.cattery-a-naturesgift.nl/...orloge-655.php
    http://www.cambiaexpress.es/gucci-zapatos-2017-952.php

New Balance 420 Deconstructed
    Nike Free Run 3 5.0 Roze
    Supra Negras
    Adidas Gazelle Sale Uk
    Nike Air Max Maat 22

ktbhyvo

http://www.desmaeckvanspa.nl/625-cla...ooppunten.html
    http://www.pcc-bv.nl/air-max-2016-navy-blue-721.htm
    http://www.aoriginal.co.uk/adidas-su...aphic-667.html
    http://www.spanish-realestate.es/459...erdes-2017.asp
    http://www.paparico.es/zapatos-clark...ngles-697.html

Bota Comprar
    Skechers De
    Superstar Adidas Rainbow Stripes
    Salomon Schoenen Online
    Jordan Oreo 7

pigndqn

http://www.mujerinnovadora.es/653-za...-y-bonitos.asp
    http://www.debezetting.nl/timberland-amston-365.html
    http://www.evcd.nl/nike-air-force-1-...e-gum-585.html
    http://www.active-health.nl/timberla...fgroen-386.htm
    http://www.evcd.nl/nike-air-huarache-womens-939.html

Nike Rood Dames
    Asics Tiger Gel Lyte
    Zapatos Futbol
    Air Jordan 2 Quai 54
    Ultra Boost Adidas Nmd

gsryzkv

http://www.demetz.co.uk/adidas-shoes-dark-blue-287.html
    http://www.poker-pai-gow.es/949-zapatos-vibram.htm
    http://www.academievoorpsychiatrie.n...nmd-bruin.html
    http://www.finaperf.es/hollister-y-abercrombie-647.html
    http://www.wervjournaal.nl/559-shoes...boss-sale.html

Ray Red
    Amazon Michael
    Nike Huarache Wit Footlocker
    Boekentas Michael Kors
    Calzado España

fpkydoz

http://www.sarbot-team.es/973-blusa-...n-feminina.php
    http://www.pcbodelft.nl/087-nike-schoenen-beige.html
    http://www.theloanarrangers.co.uk/ad...-black-790.php
    http://www.19at091.nl/nmdr1-schoenen-244.htm
    http://www.posicionamientotiendas.co...zul-claro.html

Salomon X Ultra 2 Gtx Schoen
    Stan Grijs
    Jordans 32
    Nike Roshe Run Kopen Goedkoop
    Ray Ban Spiegelglas

jcpmfsc

http://www.carpetsmiltonkeynes.co.uk...ract-camo.html
    http://www.amstructures.co.uk/adidas...iners-698.html
    http://www.xivcongresoahc.es/gafas-r...asicas-958.php
    http://www.softwaretutor.co.uk/335-adidas-yeezy-x.htm
    http://www.xingbang.es/zapatillas-sa...alsas-394.html

Adidas Js Wings Black
    Mbt Shoes
    Adidas Nmd Restock March
    Adidas Shoes Zx Flux Red
    Nike Air Max One Black

xzmpdtr

http://www.familycord.es/644-caterpi...ts-outfit.html
    http://www.free-nokia-ringtones-now....iners-371.html
    http://www.efpromo.nl/683-oakley-dispatch-2.html
    http://www.familycord.es/842-clarks-zapato-mujer.html
    http://www.desmaeckvanspa.nl/582-pra...enen-baby.html

Tenis Vuitton
    Roshe Run Nike Heren
    Oakley Men
    Jordan 12 2016 Precio
    Zapato Original

umtgcjo

http://www.cdaveghel.nl/asics-handba...n-2016-403.htm
    http://www.ptbg.nl/494-adidas-supers...lic-white.html
    http://www.professionalplan.es/zapato-vibram-501.php
    http://www.free-nokia-ringtones-now....gomez-034.html
    http://www.harlingen-havenstad.nl/to...-sale-190.html

Nike Urban
    Botines Futbol
    Zapatos Golf
    Adidas Nmd Black Pink Peach
    Nike Air Force Crocodile

xpnzymp

http://www.3500gt.nl/623-voetbalscho...aten-maken.php
    http://www.xingbang.es/skechers-fashion-fit-511.html
    http://www.fawdingtonbmw.co.uk/665-a...-red-camo.html
    http://www.rwpieters.nl/076-vans-ivy...old-skool.html
    http://www.herbusinessuk.co.uk/584-a...nk-slip-on.htm

Adidas Superstar Black Fashion
    Zapatillas Adidas
    Adidas Dames
    Adidas 750
    Air Max 95 Green

kebqzzz

http://www.free-nokia-ringtones-now....boost-357.html
    http://www.paparico.es/zapatos-hugo-...ccion-027.html
    http://www.elpecat.es/026-gafas-oakl...ismo-2017.html
    http://www.19at091.nl/adidas-gazelle-tumblr-482.htm
    http://www.cdvera.es/985-tenis-mizuno-voleibol-2016.htm

Converse X Comme Des Garcons
    Botines Evopower
    Emporio Armani Schoenen
    Gucci Shoes Sneakers
    Christian Louboutin Store Netherlands

Thomaspa
    Guest

ptqzjtk

bbpvozg

http://www.adidasschuheneu.de/811-ad...racer-grau.htm
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...junior-633.php
    http://www.histoiresdinterieur.fr/ad...-2016-961.html
    http://www.sitesm.fr/439-adidas-neo-...ns-sneaker.php
    http://www.sitesm.fr/090-adidas-neo-...sion-black.php

Adidas Zx Flux Leopard Prix
    Adidas Braun Wildleder
    Adidas Boost Shoes Technology
    Adidas Eqt Adv Femme
    Adidas Eqt Boost Retail Price

qpjzuyn

http://www.restaurant-traiteur-creus...r-sale-976.php
    http://www.sitesm.fr/271-adidas-neo-...ourt-adapt.php
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...ority-053.html
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...leigh-795.html
    http://www.adidasschuheneu.de/133-ad...pk-schwarz.htm

Adidas Ultra Boost White Black Bottom
    Adidas Superstar Rose Gold Footlocker
    Adidas Stan Smith Grau Damen
    Adidas Zx Flux Grün Weiß
    Adidas Zx Flux Multicolor Print Pas

hghfkck

http://www.adidasschuheneu.de/716-ad...n-günstig.htm
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...-jaune-990.php
    http://www.estime-moi.fr/zalando-adi...icolor-829.php
    http://www.adidasschuheneu.de/020-ad...weiß-rosa.htm
    http://www.leighannelittrell.fr/adid...-pink-864.html

Adidas Laufschuhe Damen Schwarz
    Adidas Eqt Adv X Undefeated
    Herren Adidas Sneaker
    Adidas Tubular Instinct Release
    Adidas Zx Flux Tropic Floral

oqlqqsn

http://www.ChaussureAdidasonlineoutl...r-et-rouge.htm
    http://www.adidasschuheneu.de/490-ad...rren-braun.htm
    http://www.restaurant-traiteur-creus...o-size-538.php
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...e-mens-298.php
    http://www.creagraphie.fr/526-adidas-zx-flux-femme.html

Adidas Superstar Glitter
    Adidas Tubular White And Shiny
    Adidas Zx Flux Adv Gold
    Stan Smith Bleu Et Rose
    Adidas Ultra Boost Silver Pack 3.0

gsffygi

http://www.vivalur.fr/678-yeezy-adid...t-for-sale.php
    http://www.estime-moi.fr/adidas-zx-f...-youth-468.php
    http://www.creagraphie.fr/299-adidas...onochrome.html
    http://www.creagraphie.fr/884-adidas...lti-prism.html
    http://www.beasys.fr/950-adidas-tubu...iple-black.htm

Adidas Schuhe Damen Weiß Pink
    Adidas Boost Rose
    Adidas Ultra Boost Runners Point
    Adidas Tubular Runner Primeknit Stone
    Adidas Superstar Supercolor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)