Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 351 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    PeSBoX Emektarı erolkopuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu
    erolkopuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PeSBoX v1.0. - Sorun Bildir !!!

PeSBoX arayüzündeki Sorun Bildir tuşu bu konuyu açıyor arkadaşlar konuyu lütfen silmeyin

Başka konu açmayın lütfen tüm sorunları bu konu altında toplayalım

Hata bildirirken lütfen detaylı yazın mümkünse resim atmanız daha iyi olur ama yamayı kurarken lütfen kurulum videosunu izleyin....

Genel sorunların buraya soru cevap olarak kısa sürede yazacağım.

Sorunlarınızı bizzat cevaplamaya çalışacağım ama yetişemeyeceğim için sitemizdeki diğer görevli arkadaşlarda cevaplayabilirler.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______

Winrar sürümünüz 5.00 ve üstü olmak zorunda yoksa yama dosyaları eksik çıkar ve sallama takım isimleri ve kadrolar olacaktır yani yama hatalı kurulacaktır. Bundan kesinlikle biz sorumlu değiliz hele ki temiz bir pes2015 üzerine vermiş olduğum kurulum videosu eşliğinde kurmazsanız....

Mod Seçiciden gerçekçi modu aktif edip sonra ayarlarınızdan klavuzları kapalı duruma getirmeyin. Hadi bunu yaptınız sonra niye kornerde klavuz yok demeyin gerçekçi modun amacı zaten o saçma işaretleri oyunda görünmez hale getirmek. Bundan tamamen siz sorumlusunuz yama verilirken gerçekçi mod pasif halde verildi.

Artık oyuncu overalleri ile ilgili 1.1 çıktığında şikayet alsam bile düzeltme çekmeyeceğim gerektiği gibi çok düşük olan ve çok yüksek olanları düzelttim Galatasaray ve Beşiktaş (Fenerbahçenin yarısı) oyunda vardı zaten kasti olarak güç düşürme ya da takım kayırma yapmıyorum. FM 2015 den aldım oyunda olmayan adamların güçlerini. Bu yüzde bazı oyuncuların boy kilo yaşları karışıklık gösteriyor olabilir fark edildikçe düzeltiriz.

__________________________________________________ __________________________________________________ ______

Sorularınıza genel olarak hızlıca cevap veriyorum

Ana ligdeki memnuniyet seviyesi gözükmüyor nedenini araştıracağım

Erol Kopuz, Kaan Topçu (halaoğlum olur) bu iki oyuncu gücünü 1.1 de düşüreceğim ve Hakan Şükür (klasik oyuncu olduğu için gücü yüksek) gibi oyuncular boşta olduğu için ana ligde herhangi bir takıma gidebilir.

Ana ligde ayrıca boşta adlarını sonunda _2 olan oyuncuları takımlar transfer edebilir bunları oyunda sonraki sürümde gizleyeceğim.

Oyuncu güçlerindeki dengesizlik çok abartılacak seviyede değil ufak bi kaç rötuş yapılacaktır sonraki sürüme

Takım pankartlarında İngilizce tezahüratlar yazabilir ayrıca başka ülke bayrakları çıkabilir bunu sonraki sürümde düzeltmeye çalışacağım.

Winrar da crc hatası ya da arşiv bozuk hatası varsa bazı partları eksik indirmişsiniz. Bu durumda bazı dosyalar eksik çıkacaktır ve siz öyle oyuna girmeye çalıştığınızda haliyle veriler farklı kaynaktan geldiği için yüklenemedi demesi gayet normal. Çünkü yama dosyaları eksik. Bu durumda yapılması gereken partların mb larına dikkat etmeniz ve partın linkine bakmanız sitedeki mb ile indirdiğiniz partın mb ı muhtamelen farklıdır ya eksik inmiştir ya da indirme bir an durmuştur indirme sırasında

Sahte takım kadroları hakkında: yamayı yükledikten sonra hemen daha ilk açacağınız zaman favori takım kısmını es geçin takım seçmeyin orada kadroalr sahte gözükecek zaten bu normal sonra oyuna ana menüye gelince favori takım seçin kurulum videosunda bu işlemi yapıyorum iyi izleyin videoyu bununla ilgili bidaha soru cevaplamak istemiyorum editi yanlış yere atmış olabilirsiniz videoda attığım yeri kontrol ediyorum ayrıca dikkatli bakın videoyu sonuna kadar izleyin alt tarafı 9 dk lı kbir video

__________________________________________________ __________________________________________________ __________

Bu konuda sizlere PeSBox Anatolia 2015 Arayüz'de karşılaşacağınız hataların çözümünü anlatacağım.

• Net Freamwork hatası için.

İnternetten Net Freamwork 4.0 yada daha üstünü indirin ve kurun.

• Arayüz Hiç Başlamıyorsa.

Arayüzün yanında...

AxInterop.ShockwaveFlashObjects.dll
    AxInterop.WMPLib.dll
    Interop.ShockwaveFlashObjects.dll
    Interop.WMPLib.dll
    pkpz.dll

gibi dll dosyalarının olduğuna emin olun bu dosyalar eğer eksikse bizlerden isteyin.

• Tuşlara basınca hata veriyor.

Arayüzü yönetici olarak başlatın ve arayüzün yanındaki exelere gözatın eksik olan varmı diye.

• Windows XP Hatası.

Bu hata bizim tarafımızdan kaynaklanmıyor öncelikle bunu belirtelim.Microsoft XP desteğini çektiği için bu tür programlar çalışmamaktadır özellikle Microsoft XP desteğiniçektikden sonra

çıkan programlarda hatalar bulunmaktadır.Bu hatalar tek bir çözümü var oda yazılan programın Net Freamwork ayarlarıyla oynamaktır.Biz en uygun Net Freamwork sürümü 4.0 olarak belirledik

Net Framework 4.0 sürümü Windows XP Sistemlerinde %45-65 arasında çalışmaktadır.

Not: Bu hatalar bizler tarafından bir eksiklikle değil tamamen yazılım programın ortamında sorun oluşmasından dolayı çıkmaktadır.Yani biz bu programı yazarken şöyle yapmayınca şu hata versin böyle yapmayınca bu hata versin diye ayarlamalar yapmıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler.
    www.pesbox.com Programlamacısı Devil Cold52™

bazı sorunlara toplu cevap vereceğim aynı soruları tekrar tekrar sormayın lütfen
    zamanım kısıtlı olduğu için yazım kurallarına önem veremedim zamanla mesajı düzenleyeceğim.

Alıntı castiel1899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray ilk 11inin yarısı 80 üstü, Beşiktaşta 80 overallı oyuncu yok Fenerbahçede 1 tane var, sizce Beşiktaş kadrosu çok mu kalitesiz onu merak ettim yani overallleri ayarlayan arkadaşın kriteri nedir? Tamam Veli, Olcay falan çok yetenekli futbolcular değil, mücadele eden oyuncular ama kadrolara şöyle bir göz gezdirdim Akhisar orta sahası Beşiktaş orta sahasından kat kat iyi, ufak bir rütuştan çok daha fazla gelmesi gerektiği kanısındayım, diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem.
    GALATASARAY ve BEŞİKTAŞ oyun orjinalinde olan takımlar güçlerine kesinlikle ellemedi. Diğer Türk takımlarında oyuncu güçleri FM15 den alındı bence gayet dengeli oldu Ozan Tufan, İshak Doğan gibi çok düşür overalli oyuncularda biraz yükseltme yaptım sadece Aşırı fazla olanları da biraz düşürdüm.

Alıntı Okan Kaleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [MENTION=6]Bugra1907[/MENTION]
    1- avrupadaki oyuncu yüzlerine hiç dokunulmamış(salah,kane,bundesliga takımlarının çoğu oyuncusu)
    2- spor toto süper ligdeki yapılan yüzler vasat ve çok az..
    3- En önem verdiğim konu ise ; ya allah aşkına o kramponların rezaleti nedir ya. hazard'ın terry'nin kramponlarına bakın ya oyunun orjinalinde gerçek giydiği kramponlar vardı naptınız öyle? Kramponlarda adidas ve nike'nin güncel kramponları da yok zaten.
    4- oyuna girdiğimiz zaman menüde data pack 2.00 yazıyo , 3.00 olması lazım değil mi bi şey eksik sanki?
    5- ben gs'liyim ama fenerin 3.kalecisinin yüzü var bjk'de oyuncu yüzlerine bakın bide. bjk hiç kaale alınmamış bile..
    Veri paket 3.00 sadece editteki sürümü değiştirmeyi unuttum 1.1 de düzelticem onuda

Alıntı tata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serbes vuruşlarda kornerlerde felan yonlendırme cubugu gozukmuyor ofsayt cızgısıde ve transfer memnuyetıde gozukmuyor ana ligde
    gördüğün ayarları uygula açılacaktır
    mod seçicideki gerçekçi modu kullanma

Alıntı yiğido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erol abi dedklerinizi yaptım ama arayüz hiç açılmıyor açıldığı zaman da çalışmayı durduruyor

pesbox2015.exe den oyunu aç yönetici olarak arayüzü kullanadan daha sonra belki teamviewer ile bağlanıp soruruna bakarım

Alıntı UltrAslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence beklediğimize hiç değmedi çok bişey göremiyorum bu yamada sadece süper lig bunca aydır sadece bunla mı uğraşıldı. ÇOK EKSİK VAR ÇOK NE TÜRKÇE SPİKER VAR NE 2. LİG TAKIMLARI, STADYUMLAR BİLE DOĞRU DÜRÜST YAPILMAMIŞ. NE ÜMİTLER BESLEMİŞTİM HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM ADMİN BEY..
    2. ligler için Süper Ligin alt ligi oyunda yok nasıl bir sistemle 2. ligi alt lige koyacağım aklımda sadece zamanım az biraz sahredin üniversiteye işi filan gidiyorum boş zamanlarımda yapıyorum kendi adıma söyliyim kaç saat oturdum pc başında hatırlamıyorum. Kaç kez arkadaşlarım dışarı çağırdıda çıkmadım bunun teşekkürü buysa lütfen sen kullanma benim elimin değdiği bişeyi.

Alıntı UlasKK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Mod Seçiciden Seyirci Kaldırmayı Aktif Ettim 1 Maç Yaptım Sonra Acivated Mods'tan Geri Çıkardım Bidaha Düzelmedi Seyircisiz Kaldı Nasıl Düzelticem Yardım Edin :/
    Kaldırıken hata olmuş sanırım oyun kapalıyken modları ekle kaldrı yapman lazımdı.
    çözümünü söylüyorum download içindeki pesbox25.cpk yı masaüstüne kopyala adını pesbox14.cpk oalrak değiştirip download içine at değiştirme onayını ver sorun kalkıcaktır.

Alıntı mechul_reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pes 2015 yamada app crash hatası alıyorum oyun bırden kapanıyor
    oyunda düzenleme bölümünde bişeyler yaparken hata veriyosa yapıcak bişeyim yok windowsunla alakalı yama sağlam hiçbir atma yok bende sağasağlam aksiine

Alıntı klc44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TÜRK TELEKOM ARENA kış yağmurlu havada oluşan tribün hatamı bilmiyorum ama düzeltirseniz iyi olur

Eklenti 170
    Ben ayarladım gölgeyi eklediğim bide akşamüzerie fazla karanlık kaçtı sadece ama bidaha düzeltmem zor değil gereksiz eskiden kopmle siyahtı bu iyi sadece yedek kulübesi yerinde yok onuda Yücel'e danışıcam. Esterlan arkadaşımız TT arenayı çevirmişti bir çok hatasını ben düzelttim zaten bu iyi hali emin ol kaç türk paketine bakarsan bak çimde gölge göremezsin.

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfırdan kurdum fakat yine STSL çıkmıyor onun yerine PEU Ligi var ve lisanslar yok.
    Oyunuda herşeyi sil tekrar kur ve videoyu izleyerek kur paketi

Alıntı emre123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spiker FENERBAHÇE nin ismini veya diğer kulüplerin isimlerini söylemiyor pes unıted felan diye seslendiriyor sadece gs düzgün sanırım.
    Fener, Trabzona garip isim söylüyor biliyorum pes 13 spikerinde isim seslendirmelerini koymayı düşünüyorum ileride yerine

Alıntı wonderman25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende oyuna ilk girdiğimde favori takımı seçerken aynı sorunla karşılaştım. Sonra o bölümü geçtim dostluk maçına girince takım kadro ve isimler normal görünmeye başladı. ))

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız - - -

Benim sorunum serbest vuruş kullanılırken topun falso alacağı noktayı gösteren imleç görünmüyor. RB tuşuna bastığım zman ne geliyor ne gidiyor sorun nedir acaba ))
    Resimdeki ayaları uygula sorun kalkacaktır.
    Mod seçicideki gerçekçi modu kullanma

Alıntı hknaltunok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunum aşırı donuyor. Diğer kullandığım yama veya sade oyunumda hiç donma yoktu.
    Sistemin çok yetersiz demekki yama 6.5 gb çünkü sistemin kabul etmiyor. Yama çok kapsamlı fantezi bişeyler koymadık forma ve stadyum paketi krampon eldivenler filan fantezi şeyler mod seçicide istersen seçersin

Alıntı yiğido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden kimse yardım etmiyor
    anlık yazamasam bile toplu cevaplıyorum

Alıntı Wedmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    frikik kullanırken yon yardımı olan ok yok

Alıntı kawul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı oyunculara gelince oyundan atıyor. Düzenlemede yaptığım krampon maç oynanırken aynı olmuyor değişiyor. Ve Analig de transfer yaparken para miktarının yanındaki yüzler gözükmüyor. Kramponlar olmuyor ben Adidas seçiyorum maç oynarken ayağındaki krampon değişiyor.

YARDIMM
    Deiğiştiridğin şeylerin kaydedilmemesi yama benim pc de toplandı benim pc deki sistemin formatın aynısı sende yoksa hata olması normal

Alıntı leawarsts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bağımsız oyuncularda

PAPE DIAKHATÉ erciyes te olması lazım ama bağımsızda

ve bazı transferler eksik eto fln
    P. Dıakhite kadroalrı son güncellediğim zaman takımda değildi boştaydı K.Erciyes'e ekledim merak etme. Diğer eksik yabancı transferleride zamanla tamamlarız.

Alıntı RegHisTer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar duzenle bolumunde oyuncuların kramponları degiştiriyorum ama olmuyor
    İşletim sisteminden kaynaklanıyo

Alıntı muske25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahaya giriş animasyonlarının 2. versiyonunu ayarlayabilirmisiniz? Şu dos dan kurtulalım. Oyun açılırken çıkan kısa nimasyonun kalitesi çok kötü onu iptal edebilirmisiniz? Birde Anfield stadyumundaki kamera koltukların içinden yayın yapıyor. Galatasaray forması pembe gibi duruyor. Neden seyirci formaları gibi kırmızı değil?Bundesliga ile Süperlig aynı anda çalışmayacak mı? Seçmelimi olacak? Böyle olursa çok kötü olur. Pesbox diğer yapımcılardan farklı yapan stadlardı. Fakat Kaliteli TT arena dışında herhangi bir stadımız yok? Bununla ilgili bilgilendirme yapacakmısınız?

Sahaya giriş animasyonları var ve zaten çalşır biçimde verildi Arayüzdeki Gerçekçi Oynanış ile oyuna girersen olur.

Alıntı muske25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korner ve frikik yön işareti gerçekçi oynanışta yok? Nasıl onu geri getirebilirim? Ofsayt çizgiside görünmüyor...

Alıntı armaganbaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PTT 1. ligi Seçemiyorum o kısımlar sönük basılmıyo ne yapmam lazım
    Sonraki sürümde ekleneceği için kapalı verildi

Alıntı armaganbaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışmayı durdurdu bundan önce sadece pes 2015i bi kaç ay kullan kullandım ama bu yamayı yaptıktan sonra ilkkez bunu verdi
    nerde oyun kapanıyo yeri filan söyle

Alıntı sert262626 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzenleden oyuncunun kramponunu değiştiriyorum maçta yine aynı çözüm lütfen

İşletim sisteminden kaynaklı

Alıntı sencercahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PeSBoX 2015.exe'ye(mavi iconlu) tıklayınca aşağıdaki hatayı alıyorum. İşin ilginç tarafı dosya konumundaki direk oyuna girmemizi sağlayan pesbox2015.exe'ye(siyah iconlu) tıklayınca sorunsuz oynuyorum. Fakat PeSBoX 2015.exe açılmadığı için mod seçiciden, gerçekçi moddan..vs faydalanamıyorum. Buyrun resim:Eklenti 171
    pesklaösöründeki pesbox2015.exe den açarsan oyunu normal modda başlar yama pesbox2015.bat dan açarsan oyunu gerçekçi modda açar yamayı (yönetici olarak çalıştırmayı unutma)

Alıntı leawarsts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    free oyuncuları da haledin bari
    free oyunculardaki salalma oyuncuların hepsini gizli duruma getireceğim 1.1 de

Alıntı ynsdmrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FIFA World Cup oynarken top conext 15 omb olmuş.
    yeni dünya kupası topu olduğu için 2018 dünya kupası topu muhtamelen

Alıntı kawul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçok oyuncunun yüzü yapılmamış özellikle Trabzonspor, Bursa ve Beşiktaş yüzler çok az ve çok kötü. Fenerbahçe de yüzlere özen gösterilirken bu takımlara özen yok. Bursa da Fernandao Volkan şen Şener gibi yüzleri olmayan oyuncu çok. Trabzonspor da yüzleri çok kötü oyuncular var. Medjani, Erkan Zengin (SAÇI YÜZÜ ÇOK KÖTÜ) Constant Mehmet Ekici Onur Kıvrak ve bir çok oyuncunun yüzü yok Ben YUSUF ERDOĞAN, DENİZ YILMAZ VE SEFA YILMAZ ın yüzlerini istiyorum. Diğer takımlara özenilirken Trabzon, Bursa ve Beşiktaşa özenilmemesi çok kötü.

Bunların bir sonraki yamada düzelirse harika bir yama olur. Teşekkürler. Kolay Gelsin.
    Özenme meselesi değil ben Bursa da kalıyorum bende isterim Bursaspor da çko yüz olmasını yapılmadığı için ekleyemedim yüzleri zamanla yapılırsa niye eklemeyelim

Alıntı eXenTD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim herşey güzel sadece şu memnuniyet seviyesi olayında sorun var gerisi çok başarılı teşekkürler bir de ben vin7 de kurdum başarılı olarak çalışıyo ama arkadaşımın vin8 onda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sebebi nedir acaba?
    Memnuniyet işaretlerine bakıcam çözmeye çalışırım

pes 2015 yamada oyuncu guclendırme yaparken oyun birden kapanıyor app crash hatası alıyorum
    Düzenleme muhtamelen windowsta yani işletim sisteminden kaynaklı bazı sorunlardan olsa gerek ana ligde yada başka modda atmıyorsa bi sıknıtı yok
    Konu EmReyiz tarafından (07 Şubat 2015 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    izmir
    Çevrimiçi Durumu
    Hcan-3524 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cevap: Sorun Bildir !!!

abi oyun açılmıo 2-3 kere kurdum ama

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    izmir
    Çevrimiçi Durumu
    Hcan-3524 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olmuo

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Hata resmi atın bakayım

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara Polatlı
    Çevrimiçi Durumu
    Angel71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erol bi yndex linklerde sorun var galiba lütfen bekleyin... yazıyo hiçbir şey gelmiyo

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Bodrum
    Çevrimiçi Durumu
    emirkan1042 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynn 2 saattir bekliyom

PeSBoX Üyesi Bugra1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çevrimiçi Durumu
    Bugra1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı Angel71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erol bi yndex linklerde sorun var galiba lütfen bekleyin... yazıyo hiçbir şey gelmiyo
    Linklerde sorun yoktur. İndiremiyorsanız, yeni linkleri bekleyin.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    burak99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abi böyle bir sorunum var çözümü nedir

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    eskişehir
    Çevrimiçi Durumu
    esesli95 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alıntı burak99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi böyle bir sorunum var çözümü nedir
    -------------------------------------------------------------
    ayni sorun bendede var

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Benim sorun çözüldü tekrar pesbox kurulumu yaptım oldu

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Antalya
    Çevrimiçi Durumu
    Esmer453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol kardeş teşekkürler bende hiçbir sorun olmadan kurdum ve oynuyorum.Arkadaşlar Spor toto süper ligde oyunu ilk açtığımda bendede öyle oldu favori takımınızı seçin yinede ben seçtim oyunun içine girdim baktım düzelmiş isimler takımlar falan.Favori takım seçerken bozulmuş gibi görünüyor yanılmayın.Oyun sağlam çok hoş.Spiker de bütün stsl oyunucların isimlerini söylüyor oda süper.Farkettiğim 1-2 ufak ayrıntı var.Mersin idman yurdunda Titanın yüzü gerçekçi olmamış.Tita zenci bi oyuncu ama oyunda beyaz sarı saçlı bişey olmuş.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

Aynen oyun süper olmuş elinize emeğinize sağlık keyifle oynuyorum

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Alanya
    Çevrimiçi Durumu
    emresanal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan töre demba ba aubameyang caner vs yüz eklenebilir mi benzemiyorlar yama yüz hariç süper olmuş

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Zonguldak
    Çevrimiçi Durumu
    josesosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gökhan töre ramon mottanın faceleri yok

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı esesli95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayni sorun bendede var

Kurulum videosunda ilk oyuna girerken gördüğünüz gibi favori takım kısmını atlıyorum videoyu izleyerek kurarsanız sorun olmaz kurulumda

Alıntı esesli95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayni sorun bendede var
    Alıntı Esmer453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erol kardeş teşekkürler bende hiçbir sorun olmadan kurdum ve oynuyorum.Arkadaşlar Spor toto süper ligde oyunu ilk açtığımda bendede öyle oldu favori takımınızı seçin yinede ben seçtim oyunun içine girdim baktım düzelmiş isimler takımlar falan.Favori takım seçerken bozulmuş gibi görünüyor yanılmayın.Oyun sağlam çok hoş.Spiker de bütün stsl oyunucların isimlerini söylüyor oda süper.Farkettiğim 1-2 ufak ayrıntı var.Mersin idman yurdunda Titanın yüzü gerçekçi olmamış.Tita zenci bi oyuncu ama oyunda beyaz sarı saçlı bişey olmuş.
    Alıntı emresanal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan töre demba ba aubameyang caner vs yüz eklenebilir mi benzemiyorlar yama yüz hariç süper olmuş
    Alıntı josesosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan töre ramon mottanın faceleri yok
    Yüzleri yama ekibimizdeki arkadaşlar yeni yapmaya başlıyolar sonraki sürümlerde yavaş yavaş yapılan yüzleri ekleriz diğer yüzsüzleride editten benzetebiliriz.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    istanbul
    Çevrimiçi Durumu
    forsaken21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hocam pesin offical dlc ve updatelerinii kurmama gerek varmı yoksa pesbox 1.0'da otomatik oluyormu birde kendim kurmam lazımsa link alabilirmiyim dlc ve updatelerin

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    fysl12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Adsız.jpg Master League memnuniyet seviyesini belirten iconlar görünmüyor.

PeSBoX Üyesi nitec_427 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    Balçova
    Çevrimiçi Durumu
    nitec_427 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erol abinin de dediği gibi yüzler yüzcülerimiz tarafından hazırlanıyor gerekirse EDIT üzerinden yüzleri de benzetmeye çalışırız.Bunun dışında takım isimlerinde sıkıntı yok bizzat kendim inceledim.Oyunculara da yavaştan bakmaya başladım.

PeSBoX Üyesi

Çevrimiçi Durumu
    ata355 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ana ligde transfer yaparken memnuniyet seviyesi görünmüyor.

PeSBoX Üyesi RhymeTyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    RhymeTyme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yaptığım yüzleri oyuna attığımda gözükmüyor neden acaba ?
    [MENTION=1237]erolkopuz[/MENTION]

Yaşadığınız Yer
    Bursa
    Çevrimiçi Durumu

Alıntı fysl12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adsız.jpg Master League memnuniyet seviyesini belirten iconlar görünmüyor.
    Alıntı ata355 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana ligde transfer yaparken memnuniyet seviyesi görünmüyor.
    inceleyeceğim bunu çözüm bulmaya çalışacağım

Eklenti 157

Olmuyo ya . kalıyo orda . yardım edin allah aşkına ya.
    yadnex e üye olup indiremediğin partları diskime kaydet dedikten sonra diskini açıp ordan indireye bas ve çok küçük gözükmüyo hangi part o indiremediğin

Alıntı RhymeTyme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığım yüzleri oyuna attığımda gözükmüyor neden acaba ?
    pesbox25.cpk boş cpk dır onun yerine yüz atabilrsin pesbox25.cpk yazıp klasöre at yeter ve nasıl eklediğini bilmiyorum hata yapmış oalbilirsin dosya yollarında

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu
    UlasKK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[MENTION=1237]erolkopuz[/MENTION] 4-5 Part

PeSBoX Üyesi UltrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İSTANBUL
    Çevrimiçi Durumu
    UltrAslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dlc 1.3 yükleme zorunululuğu varmi yoksa kendi içinde dlc 3 var mi??

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

[MENTION=1237]erolkopuz[/MENTION] Abi tek tek yapsam yüklenirmi çünkü linkle ryayınlandığından beri bu iki partla uğraşıyorum lütfen yardımcı olun :'(

PeSBoX Üyesi RhymeTyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Çevrimiçi Durumu
    RhymeTyme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yaptığım yüz;

Oyunda gözüken;

Oyuncu : Florin Thauvin ( KONAMI'de mevcut)
    ID : 46487

PeSBoX Üyesi Ilkay Kaysanak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    ANKARA
    Çevrimiçi Durumu
    Ilkay Kaysanak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eklenti 157

Olmuyo ya . kalıyo orda . yardım edin Allah aşkına ya.
    "Allah!!" neyse indirmede bir sıkıntı göremedim ben ama bir teorim var şu anda çok kişi indirdiği için ufak sıkıntılar çıkıyor ama indirmeye devam edecektir devam etmez ise yeni linkleri bekleyin.

PeSBoX Üyesi

Yaşadığınız Yer
    Ankara
    Çevrimiçi Durumu

[MENTION=1237]erolkopuz[/MENTION] Abi tek tek yapsam yüklenirmi çünkü linkle ryayınlandığından beri bu iki partla uğraşıyorum lütfen yardımcı olun :'(

[MENTION=2540]Ilkay Kaysanak[/MENTION] Sizede sorayım tek tek indirsem yüklenirmi ? sadece bu ikisi kaldı çünki

PeSBoX Üyesi mechul_reis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    kusadasi
    Çevrimiçi Durumu
    mechul_reis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erol kopuz yamayı kurdum sportoto lıgı peu lıg gösterıyor içindekı turk takımlarıda yabancı takım adı yazıyor

PeSBoX Üyesi Ilkay Kaysanak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    ANKARA
    Çevrimiçi Durumu
    Ilkay Kaysanak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[MENTION=2540]Ilkay Kaysanak[/MENTION] Sizede sorayım tek tek indirsem yüklenirmi ? sadece bu ikisi kaldı çünki
    Tek tek derken ? partlar zaten tek tek teklink şeklinde değil ki
    erol kopuz yamayı kurdum sportoto lıgı peu lıg gösterıyor içindekı turk takımlarıda yabancı takım adı yazıyor
    Yamayı 0 oyunun üstene ve düzgün kurduğunuzdan emin olun.

PeSBoX Üyesi mechul_reis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşadığınız Yer
    kusadasi
    Çevrimiçi Durumu
    mechul_reis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurdum otjınal oyundan gırdıgımde sportoto süperlig duzgun

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)